Downs Tree » Hazel Velma Juban (1923-1983)

Persoonlijke gegevens Hazel Velma Juban 

Bronnen 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8Bronnen 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Gezin van Hazel Velma Juban

(1) Zij is getrouwd met John Henry Hughes.

Zij zijn getrouwd March 7 1947 te West Baton Rouge, zij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Cora Lee Hughes  1943-1943
  2. (Niet openbaar)
  3. Edward Ray Hughes  1947-2016


(2) Zij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd rond 1969.Bron 7

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hazel Velma Juban?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hazel Velma Juban

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hazel Velma Juban

Frank Eugene Juban
± 1895-1977

Hazel Velma Juban
1923-1983

(1) 1947
(2) ± 1969
(Niet openbaar)

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. 1940 United States Federal Census, Ancestry.com / Ancestry.com
    2. Ancestry Family Trees, Ancestry Family Tree / Ancestry.com
    3. U.S., Find a Grave Index, 1600s-Current, Ancestry.com / Ancestry.com
    4. U.S., Social Security Applications and Claims Index, 1936-2007, Ancestry.com / Ancestry.com
    5. U.S., Social Security Death Index, 1935-2014, Ancestry.com / Ancestry.com
    6. 1950 United States Federal Census, Ancestry.com / Ancestry.com
    7. U.S., Newspapers.com Marriage Index, 1800s-current, Ancestry.com / Ancestry.com
    8. 1930 United States Federal Census, Ancestry.com / Ancestry.com

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 29 oktober 1923 lag tussen 6,1 °C en 13,8 °C en was gemiddeld 9,5 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 5,3 uur zonneschijn (54%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
      • 4 juni » Moord op de Spaanse kardinaal Juan Soldevilla y Romero, aartsbisschop van Zaragoza.
      • 12 juni » Oprichting van de Rooms-katholieke Apostolische Prefectuur IJsland.
      • 23 juni » Oprichting van de Roemeense voetbalclub Rapid Boekarest.
      • 29 oktober » Stichting van de republiek Turkije.
      • 8 november » In München vindt de Bierkellerputsch plaats onder leiding van Adolf Hitler.
      • 12 november » Adolf Hitler wordt gearresteerd wegens zijn mislukte poging om op 8 november de macht te grijpen.
    • De temperatuur op 11 februari 1983 lag tussen -4.9 °C en 0.4 °C en was gemiddeld -1.6 °C. Er was -0.1 mm neerslag. Er was 3,9 uur zonneschijn (40%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1983: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,3 miljoen inwoners.
      • 8 maart » De Nederlandse schaatser Jan Kooiman vestigt het werelduurrecord op de schaats in Inzell: in één uur tijd schaatst hij 38558,45 m.
      • 21 juni » Zwemmer Michael Gross uit West-Duitsland brengt in Hannover het wereldrecord op de 200 meter vrije slag op 1.48,28.
      • 24 juli » De Franse wielrenner Laurent Fignon wint zijn eerste Ronde van Frankrijk.
      • 25 september » Guerrillastrijders van het FMNL veroveren de stad Tenancingo in El Salvador.
      • 29 oktober » In Den Haag vindt de grootste demonstratie uit de Nederlandse geschiedenis plaats. Aan de demonstratie tegen het plaatsen van kruisraketten in Nederland doen ongeveer 550.000 mensen mee.
      • 24 november » In Arnhem wordt Loesje opgericht.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Juban

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Juban.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Juban.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Juban (onder)zoekt.

    De publicatie Downs Tree is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    James Downs, "Downs Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/downs-tree/I312392305403.php : benaderd 1 mei 2025), "Hazel Velma Juban (1923-1983)".