Downs Tree » Margaret A. Leonard (1850-1917)

Persoonlijke gegevens Margaret A. Leonard 

Bronnen 1, 2Bron 2
  • Alternatieve naam: Margaret A. Leonard Littleton
  • Zij is geboren augustus 1850 in Greene County, Georgia, United States of America.

    Waarschuwing Let op: Was jonger dan 16 jaar (14) toen kind (Amanda Littleton) werd geboren (??-10-1864).

  • Alternatief: Zij is geboren in het jaar 1849 in Greene County, Georgia, United States of America.Bron 2
  • Zij is overleden March 17, 1917 in Carroll County, Mississippi, Verenigde Staten, zij was toen 66 jaar oud.
  • Alternatief: Zij is overleden op 2 maart 1917 in Mississippi, USA, zij was toen 66 jaar oud.Bron 2
  • Zij is begraven in Carrollton, Carroll County, Mississippi, USA.
  • Alternatief: Zij is begraven in Carrollton, Carroll County, Mississippi, United States of America.Bron 2
  • Een kind van Calvin Coleman Leonard en Eliza E. Leonard

Gezin van Margaret A. Leonard

Zij is getrouwd met Johnson J. Littleton.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1871 te Mississippi, USA, zij was toen 20 jaar oud.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1886, zij was toen 35 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Amanda Littleton  1864-1938 
  2. W O Littleton  ± 1869-< 1880
  3. Marie Littleton  ± 1872-????
  4. Josaphine Littleton  1874-1943
  5. Katie Littleton  1875-1918 
  6. Vergie Littleton  ± 1879-????
  7. Jesse J Littleton  1881-????
  8. Dorsey Doss Littleton  1884-> 1930
  9. Wesley C Littleton  1886-????
  10. Willie E Littleton  1886-????
  11. Mary Ethel Littleton  ± 1887-1964 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Margaret A. Leonard?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Margaret A. Leonard

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Margaret A. Leonard

Margaret A. Leonard
1850-1917

1871
W O Littleton
± 1869-< 1880
Marie Littleton
± 1872-????
Vergie Littleton
± 1879-????

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Ancestry Family Trees, Ancestry Family Tree / Ancestry.com
    2. U.S., Find a Grave Index, 1600s-Current, Ancestry.com / Ancestry.com

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 2 maart 1917 was gemiddeld 1,1 °C. Er was 0.3 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
      • 28 januari » Het Amerikaanse leger staakt de zoektocht naar Pancho Villa.
      • 5 februari » De Mexicaanse grondwet treedt in werking.
      • 26 februari » In Utrecht wordt de eerste Jaarbeurs gehouden.
      • 30 april » Bij een vergissingsbombardement op Zierikzee komen drie personen om het leven. Een Brits vliegtuig had verkeerd genavigeerd en was in de veronderstelling boven België te vliegen.
      • 15 mei » Troonsafstand van Nicolaas II van Rusland namens hem en zijn zoon Aleksej.
      • 6 december » Finland en Litouwen verklaren zich onafhankelijk van Rusland.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Leonard

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Leonard.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Leonard.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Leonard (onder)zoekt.

    De publicatie Downs Tree is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    James Downs, "Downs Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/downs-tree/I312392305082.php : benaderd 1 mei 2025), "Margaret A. Leonard (1850-1917)".