Downs Tree » Joseph Etheldred May (1877-1943)

Persoonlijke gegevens Joseph Etheldred May 

Bronnen 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11Bronnen 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11

Gezin van Joseph Etheldred May

(1) Hij heeft/had een relatie met Aline Berryhill.


Kind(eren):

  1. John Evan May  1905-1978 
  2. Rayford Mery  ± 1912-
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. Joseph Etheldred May  1920-2015 
  6. Willie Marion May  1922-1979
  7. (Niet openbaar)


(2) Hij heeft/had een relatie met Inez May.


Kind(eren):

  1. John Evan May  1905-1978 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joseph Etheldred May?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Joseph Etheldred May

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Joseph Etheldred May

Hiram May
1787-1843

Joseph Etheldred May
1877-1943

(1) 

Aline Berryhill
± 1896-????

John Evan May
1905-1978
Rayford Mery
± 1912-
(2) 

Inez May
1883-1914

John Evan May
1905-1978

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. U.S., Obituary Collection, 1930-Current, Ancestry.com / Ancestry.com
    2. U.S., World War I Draft Registration Cards, 1917-1918, Ancestry.com / Ancestry.com
    3. (Niet openbaar)
    4. U.S., Social Security Applications and Claims Index, 1936-2007, Ancestry.com / Ancestry.com
    5. Louisiana, U.S., Statewide Death Index, 1819-1964, Ancestry.com / Ancestry.com
    6. (Niet openbaar)
    7. 1880 United States Federal Census, Ancestry.com and The Church of Jesus Christ of Latter-day Saints / Ancestry.com
    8. (Niet openbaar)
    9. (Niet openbaar)
    10. (Niet openbaar)
    11. Louisiana, U.S., Tombstone Inscriptions, 1812-1970, Ancestry.com / Ancestry.com
    12. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 16 juni 1877 lag rond de 24,9 °C. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 51%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
    • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
    • In het jaar 1877: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Koningin Victoria wordt uitgeroepen tot keizerin van India.
      • 10 mei » Roemenië verklaart zichzelf onafhankelijk van Turkije, dit wordt op 26 maart 1881 doorgevoerd na het einde van de Roemeense burgeroorlog.
      • 15 juni » Henry Ossian Flipper studeert als eerste zwarte Amerikaan af aan de militaire academie van de Verenigde Staten.
      • 16 november » Paus Pius IX roept de Heilige Franciscus van Sales (1567-1622) uit tot kerkleraar.
      • 11 december » Het eerste deel van het Kanaal van Deurne werd opgeleverd. Het gaat om het stuk van de Noordervaart in Limburg tot aan de provinciegrens.
      • 14 december » Servië wordt bondgenoot van Rusland in de oorlog tegen Turkije.
    • De temperatuur op 17 januari 1943 lag tussen -0,5 °C en 3,8 °C en was gemiddeld 1,6 °C. Er was 1,6 uur zonneschijn (19%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1943: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
      • 27 januari » De stad Wilhelmshaven is het slachtoffer van het eerste Amerikaanse bombardement op Duitsland.
      • 20 februari » Mexico - De vulkaan Paricutín ontstaat.
      • 17 juli » De geallieerde bombardementen op Amsterdam-Noord. Ze waren gericht op de Fokker vliegtuigfabrieken in Amsterdam-Noord. Geen enkele bom raakte de fabriek, wel de huizen in de omgeving.
      • 10 september » Duitse troepen bezetten Rome.
      • 29 november » Partizanen proclameren hun eigen regering in bevrijd Joegoslavisch gebied: 'de raad van nationale bevrijding'.
      • 13 december » De geallieerden bombarderen Schiphol in zijn geheel plat, waardoor de luchthaven voor de rest van de oorlog wordt uitgeschakeld
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam May

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam May.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over May.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam May (onder)zoekt.

    De publicatie Downs Tree is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    James Downs, "Downs Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/downs-tree/I312392304964.php : benaderd 7 december 2025), "Joseph Etheldred May (1877-1943)".