Downs Tree » William Sherrod Earles (1933-2009)

Persoonlijke gegevens William Sherrod Earles 

Bronnen 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13Bronnen 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13

Gezin van William Sherrod Earles

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 23 april 1951 te Brazoria, Texas, USA, hij was toen 17 jaar oud.Bronnen 2, 12

Zij zijn getrouwd op 27 juni 1967 te Fort Bend, Texas, Verenigde Staten, hij was toen 33 jaar oud.Bron 12

Zij zijn getrouwd te Fort Bend, Texas, Verenigde Staten.Bron 12


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot William Sherrod Earles?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk William Sherrod Earles

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van William Sherrod Earles


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)
    2. (Niet openbaar)
    3. U.S., Index to Public Records, 1994-2019, Ancestry.com / Ancestry.com
    4. U.S., Social Security Death Index, 1935-2014, Ancestry.com / Ancestry.com
    5. (Niet openbaar)
    6. (Niet openbaar)
    7. (Niet openbaar)
    8. (Niet openbaar)
    9. (Niet openbaar)
    10. (Niet openbaar)
    11. (Niet openbaar)
    12. (Niet openbaar)
    13. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 16 december 1933 lag tussen -8,3 °C en -0,4 °C en was gemiddeld -5,0 °C. Er was 4,0 uur zonneschijn (52%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
      • 28 februari » Met de Rijksdagbrandverordening komt er een eind aan vele vrijheden in het Duitse Rijk.
      • 22 maart » Het concentratiekamp Dachau wordt geopend.
      • 22 maart » President Roosevelt gelast een eind te maken aan de (mislukte) drooglegging in de Verenigde Staten.
      • 15 juni » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Deportivo Social y Cultural Iberia, kortweg Iberia.
      • 10 oktober » Het eerste synthetische wasmiddel (Dreft) komt op de markt.
      • 17 oktober » De Duitse natuurkundige Albert Einstein vestigt zich in de Verenigde Staten, op de vlucht voor het nationaalsocialisme.
    • De temperatuur op 23 april 1951 lag tussen 1,3 °C en 17,9 °C en was gemiddeld 10,0 °C. Er was 11,3 uur zonneschijn (79%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
    • Van 15 maart 1951 tot 2 september 1952 was er in Nederland het kabinet Drees I met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1951: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,2 miljoen inwoners.
      • 3 maart » In Buenos Aires worden de eerste Pan-Amerikaanse Spelen uit de geschiedenis afgesloten. Gastland Argentinië eindigt als eerste in het medailleklassement, met 68 gouden, 44 zilveren en 38 bronzen medailles.
      • 23 mei » Tibetaanse afgevaardigden tekenen (gedwongen) een overeenkomst voor "De bevrijding van Tibet".
      • 14 juli » Eerste Grand Prix-zege van het Formule 1-team van Scuderia Ferrari op het circuit van Silverstone
      • 15 september » Encycliek Ingruentium Malorum van Paus Pius XII over het bidden van de rozenkrans.
      • 21 september » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Club Atlético Ciclón, gevestigd in de stad Tarija.
      • 28 december » Oprichting van Het Apostolisch Genootschap
    • De temperatuur op 1 januari 2009 lag tussen -2,8 °C en 0,5 °C en was gemiddeld -0,6 °C. Er was 0,2 uur zonneschijn (3%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2009: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
      • 4 maart » Het studiebureau Arup/SUM besluit dat de Oosterweelverbinding onvoldoende scoort als mobiliteitsproject en financieel niet rendabel is.
      • 5 juli » De Zwitser Roger Federer wint voor de zesde keer Wimbledon, waardoor hij in totaal vijftien Grand Slams in bezit krijgt, wat een record is. Ook speelt hij de langste finale in sets in de geschiedenis van Wimbledon: de wedstrijd tegen Andy Roddick neemt 77 games in beslag.
      • 7 september » De bouw van de Tweede Coentunnel (A10) onder het Noordzeekanaal bij Amsterdam is van start gegaan, na een discussie van ruim twintig jaar.
      • 18 november » Otman Bakkal (PSV) en Wout Brama (FC Twente) debuteren in het Nederlands voetbalelftal tijdens de oefeninterland in Heerenveen tegen Paraguay (0-0).
      • 21 november » Het Junior Eurovisiesongfestival wordt gewonnen door Nederland (Ralf Mackenbach). België (Laura Omloop) wordt vierde.
      • 23 december » Zevenvoudig wereldkampioen Michael Schumacher kondigt zijn rentree aan in de F1. Hij heeft getekend bij Mercedes Grand Prix.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Earles

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Earles.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Earles.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Earles (onder)zoekt.

    De publicatie Downs Tree is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    James Downs, "Downs Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/downs-tree/I312392304172.php : benaderd 7 maart 2026), "William Sherrod Earles (1933-2009)".