De temperatuur op 2 maart 1972 lag tussen 2,7 °C en 7,6 °C en was gemiddeld 4,8 °C. Er was 0,7 mm neerslag gedurende 2,2 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
3 maart » Lancering van Pioneer 10, het eerste ruimtetuig dat langs Jupiter vliegt en als eerste het zonnestelsel zal verlaten.
15 juni » De 37-jarige Ulrike Meinhof, kopstuk van de Baader-Meinhof-groep, wordt aangehouden in Hannover, samen met de 27-jarige onderwijzer Gerhard Müller.
13 augustus » N.E.C.-speler Chris Kronshorst is de eerste Nederlandse voetballer die een gele kaart krijgt ín het betaald voetbal. Amper vier minuten later was het de beurt aan Willem van Hanegem om de tweede te ontvangen.
31 augustus » Judoka Wim Ruska behaalt zijn eerste gouden medaille op de Olympische Spelen in München door in de finale de Rus Vitali Kuznetsov te verslaan.
2 september » DDR-sprintatlete Renate Stecher scherpt bij de Olympische Spelen in München het wereldrecord op de 100 meter aan tot 11,07 seconden.
29 december » Eastern Airlines-vlucht 401 stort neer in de Florida Everglades.
Dag van overlijden 22 september 2007
De temperatuur op 22 september 2007 lag tussen 9,3 °C en 20,7 °C en was gemiddeld 14,1 °C. Er was 2,2 uur zonneschijn (18%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
26 januari » Michel Platini wordt op het UEFA-congres in Düsseldorf gekozen als nieuwe UEFA-voorzitter.
1 juli » Koos Moerenhout is Nederlands kampioen wielrennen op de weg geworden in Maastricht.
5 juli » De Belgische ex-premier Jean-Luc Dehaene (CD&V) wordt door koning Albert II belast met een bemiddelings- en onderhandelingsopdracht om de weg te openen tot de aanduiding van een formateur.
8 juli » Roger Federer wint voor de vijfde keer op rij het mannentoernooi van Wimbledon door in de finale Rafaël Nadal te verslaan.
28 juli » De 83ste 24 uur van Spa-Francorchamps wordt gehouden.
1 september » In Londen vindt het allereerste Eurovisiedansfestival plaats; de winnaar is Finland.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: hemelop, "Stamboom Dijkman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/dijkman-stamboom/I176.php : benaderd 23 oktober 2026), "Luisa Maria Flôr (1972-2007)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.