Getuigen zijn Cornelis Bosman, 35 jaar, scheepmaker en Leendert den Ouden, 55 jaar, winkelier, beiden wonende te Wilnis.
Tijdstip: 03:00:00
De aangifte is ook gedaan door Jan van Vliet, 45 jaar, schoenmaker, wonende te Wilnis. De aangifte is door de echtgenoot niet ondertekend, omdat hij niet kan schrijven.
Tijdstip: 03:00:00
(1) Sie ist verheiratet mit Hendrikus Vermolen.
Sie haben geheiratet am 5. Mai 1854 in Wilnis, sie war 28 Jahre alt.Quelle 4
Bij zijn huwelijk wordt de naam van zijn vader geschreven als "Jan Vermolen". Maria Heus hertrouwt in 1859 met Jan Breuren. Zij is dan weduwe van Hendrik Vermolen. Getuigen zijn ook Gerrit Veerhuis, oom van de bruidegom, 28 jaar, scheepmaker; Gijsbert de Bruijn, 53 jaar, kuiper; allen wonende te Wilnis; Johannis Veerhuis, oom van de bruidegom, 38 jaar, scheepmaker, wonende te Mijdrecht.
Kind(er):
(2) Sie ist verheiratet mit Jan Breuren.
Sie haben geheiratet am 23. September 1859 in Wilnis, sie war 33 Jahre alt.Quelle 5
Getuigen zijn Willem Breuren, broer van de bruidegom, 39 jaar, arbeider; Johannes Spee, zwager van de bruid, 28 jaar, arbeider; Cornelis van Sevenhoven, 51 jaar, bouwman; Zegert de Ruiter, 30 jaar, zonder beroep; allen wonende te Wilnis. De akte is door de bruidegom en de tweede getuige niet ondertekend, omdat zij niet kunnen schrijven. De bruidegom hertrouwt op 22 april 1881 te Wilnis met Johanna van Leeuwen.
Großeltern
Eltern
Geschwister
Kinder
Maria Heus | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
(1) 1854 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
Hendrikus Vermolen | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
(2) 1859 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
Jan Breuren | |||||||||||||||||||||||||||||||||||