Sie ist verheiratet mit Henric van Stralen.
Sie haben geheiratet
Kinderen:
- Henrick
- Jan
- Claus
- Luutgaert
- Angnees
schepenbank Oisterwijk:
RA Tilburg, 847. Archief Schepenbank en Eninge van Oisterwijk, 1418-1811, inv.nr.143, microfiche 2-C11, folium 41-4 aktenr. 385.
Op 16-02-1420 verkocht Zebrecht Engbrechts van Crekelhoven aan ELISABETH AERTS SMOELNEERS, weduwe van Henric van Stralen, de Mijdakker in Haaren te Belveren, tussen Claus Sceijven en Willem Vos en tussen Jan Beerman en Jan nzv Jan van Haren, beiderzijds strekkend aan de weg.
RA Tilburg, Oud Rechterlijk Archief Oisterwijk, inv.nr.146, microfiche 1-E8, f.25v-6, aktenr. 170, 06-07-1429.
Op 06-07-1429 verklaarde ELIZABETH AERT SMOELNEERS wv Henric van Stralen schuldig te zijn aan haar kinderen Henrick, Jan, Claus, Luutgaert en Angnees 50 gouden franse kronen, na haar overlijden uit te keren.
Großeltern
Eltern
Geschwister
Kinder
Elisabeth Aerts Smoelneers | ||||||||||||||||||
Henric van Stralen | ||||||||||||||||||
Die angezeigten Daten haben keine Quellen.