Cornelis Jacobsz
07-10-1895 ?
Er ist verheiratet mit Geesje Demmendal.
Sie haben geheiratet am 25. Januar 1846 in Berkhout, Noord-Holland, Nederland, er war 23 Jahre alt.
Kind(er):
| genealogieonline |
Bekijk in een webbrowser
Contact over Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem
Dit bericht is door Loes Kleppe gestuurd aan Sanne van den Eijnde, de auteur van Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem.
Let op als u op deze e-mail wilt reageren: Het e-mail adres van de berichtstuurder staat in deze e-mail als ontvanger (en Genealogie Online als zender). De auteur van de publicatie heeft dit bericht ontvangen via een zogenaamde blind-carbon-copy (BCC) zodat zijn/haar e-mail adres niet geopenbaard wordt. Als u als geadreseerde een reactie wilt sturen aan Loes Kleppe, klik dan in uw mail programma op Beantwoorden (of Reply) en controleer of (XXXXX@XXXX.XXX) als geadresseerde staat!
Ik heb aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Jacobsz Peetoom https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-eijnde/I73614424.php.
Zijn overlijdensdatum moet zijn 17 januari 1895 (zie akte in Wiewaswie.nl)
Großeltern
Eltern
Geschwister
Kinder
Cornelis Jacobsz Peetoom | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
1846 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
Geesje Demmendal | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
Die angezeigten Daten haben keine Quellen.