Er ist verheiratet mit Hillegonda Johanna LENS.
Sie haben geheiratet am 15. Juni 1955 in Vlaardingen, er war 19 Jahre alt.
Johannes Gerardus Maria (Jan) Thomassen, * 10-10-1935 te Nijmegen. Gehuwd op 15-06-1955 te Vlaardingen met Hillegonda Johanna Lens, * 29-07-1934 te Vlaardinger-Ambacht. Zij kregen 3 kinderen.
Jan was naar Rotterdam gekomen omdat hij wilde gaan varen.
In afwachting van zijn keuring en monsterboekje werkte hij als bakkersknecht in Vlaardingen waar hij zijn vrouw leerde kennen die in de winkel naast de bakker werkte (de Gruyter). Zijn eerste reis begon op 1 februari 1953 (SS "Aagtekerk") tijdens de watersnood ramp.
Kind(er):
Johannes Gerardus Maria (Jan) Thomassen, * 10-10-1935 te Nijmegen. Gehuwd op 15-06-1955 te Vlaardingen met Hillegonda Johanna Lens, * 29-07-1934 te Vlaardinger-Ambacht. Zij kregen 3 kinderen. Jan was naar Rotterdam gekomen omdat hij wilde gaan varen. In afwachting van zijn keuring en monsterboekje werkte hij als bakkersknecht in Vlaardingen waar hij zijn vrouw leerde kennen die in de winkel naast de bakker werkte (de Gruyter). Zijn eerste reis begon op 1 februari 1953 voor de VNS (Vereenigde Nederlandsche Scheepvaartmaatschappij) op de SS "Aagtekerk" tijdens de watersnood ramp.
Na zijn vaarperiode volgde Jan een opleiding tot lasser en bracht zijn werkzame leven door op een werkvlet, van de firma Simon BV op de Nieuwe Haven te Schiedam, in de monding van de Maas (tussen Rotterdam en Hoek van Holland). Hij plaatste en onderhield de remmingwerken, betonning* en stijgers op de Nieuwe waterweg.
* Betonning is het met behulp van markeringen aangeven van vaarwegen in relatief ondiep water. Dit gebeurt door het plaatsen van tonnen, boeien en bakens.
Johann Bernard (John) zoon van Johannes Gerardus Maria (jan) droeg dit voor op de uitvaart van zijn vader.
Vandaag wordt de meest belangrijke man in mijn leven ingescheept voor zijn laatste reis, mijn vader. De man die vaak onwetend mij gemaakt heeft tot wie ik ben. Ook de laatste jaren waarin zijn wereld steeds kleiner leek te worden en waarin hij zich soms moeilijk staande wist te houden tussen het geweld van het dagelijks leven. Een mens waar ik veel lief en leed mee hebt gedeeld, waar ik soms naar het leek een haat liefde verhouding mee had, maar die er altijd voor me was. Pa behouden vaart op je laatste reis en dat je mag afmeren in een rustige haven.
Pa ik hou van je ❤️
Großeltern
Eltern
Geschwister
Kinder
Johannes Gerardus Maria THOMASSEN | ||||||||||||||||||
1955 | ||||||||||||||||||
Hillegonda Johanna LENS | ||||||||||||||||||
Die angezeigten Daten haben keine Quellen.