Er ist verheiratet mit Maria Philomena Nicolaij.
Sie haben geheiratet am 25. April 1873 in Gierle-Lille-Poederlee, Antw-Kmp, Be, er war 34 Jahre alt.
Kind(er):
http://users.telenet.be/jaak.jacobs2/Lille/Geboorten%20Lille%20S.htm#Sorteernaam%20:%20%20Stappaert
Maria Catharina Stappaerts is geboren op 22 februari 1874 te Lille.
Info geboorteakte: De vader is klompenmaker en 35 jaar oud. De moeder is tapster en 25 jaar oud. De getuigen in de geboorteakte zijn Franciscus Ludovicus Verheijen, secretaris, 62 jaar oud en Simon Lombarts, gemeenteonderwijzer, 72 jaar oud, beide wonende te Lille.
Bron burgerlijke stand: akte nummer 18
Franciscus Stappaerts is geboren op 18 februari 1876 te Lille.
Info geboorteakte: De vader is klompenmaker. De moeder is tapster. De getuigen in de geboorteakte zijn Franciscus Ludovicus Verheijen, secretaris, 64 jaar oud en Petrus Franciscus De Smedt, koster, 33 jaar oud, beide wonende te Lille.
Bron burgerlijke stand: akte nummer 11
Victoria Carola Stappaerts is geboren op 16 januari 1879 te Lille.
Info geboorteakte: De vader is klompenmaker. De moeder is tapster. De getuigen in de geboorteakte zijn Franciscus Ludovicus Verheijen, secretaris, 67 jaar oud en Petrus Franciscus De Smedt, koster, 37 jaar oud, beide wonende te Lille.
Bron burgerlijke stand: akte nummer 4
Victoria Carola Stappaerts is overleden te Vosselaar op 19 juli 1942.
Großeltern
Eltern
Geschwister
Kinder
Cornelius Stappaerts | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1873 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Maria Philomena Nicolaij | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Die angezeigten Daten haben keine Quellen.