Er ist verheiratet mit Tetisheri van Egypte.
Sie haben geheiratet am 1580 VC.
Kind(er):
Hij is getrouwd met Tetisheri[ Bron 1 ].
Kind(eren):
1.Seqenenre-Tao II, De Moedige ± 1580 BC-> 1545 BC
2.Ahotep I Ahhotpe ± 1580 BC-± 1515 BC
3.Kamose ± 1575 BC-± 1530 BC
4.Ahotep II ± 1573 BC-????
Senachtenre stierf, Farao rond 1560, geboren in 1600, 1560, zoon van Ameni en Sebekemhab. Tetisheri Getrouwd met de dochter van Tjenna en Neferu.
Uit dit huwelijk:
Eerste Video's voor deze regio II Born to 1573e Getrouwd met Kames, Farao 1545-1530, geboren in 1575, gestorven in 1530, zoon van Senachtenre en Tetisheri.
Tweede Kames, Farao 1545-1530, geboren in 1575, is overleden omstreeks 1530. Getrouwd met video's voor deze regio II werd geboren omstreeks 1573, dochter van Senachtenre en Tetisheri.
Derde Video's voor deze regio ik was geboren om te 1578e
4e Sequenenre-Tao, geboren omstreeks 1580. "
Senakhtenre Tao I
Senakhtenre Tao I
Senakhtenre Tao the Elder
Farao van Egypte
Regeren c.1 jaar? [1], 17e Dynastie
Voorganger Sobekemsaf II?
Opvolger Seqenenre Tao II
Consort (s) Tetisheri
Kinderen Seqenenre Tao II, Ahhotep, Ahmose Inhapi, Sitdjehuty; Kamose (?)
Vader Mogelijk Nubkheperre Intef
Gestorven 1558 voor Christus?
Senakhtenre Tao Ik was een farao van Egypte van de zeventiende dynastie van Egypte op basis van in Opper-Egypte tijdens de Tweede Tussenperiode. Hij werd geboren c.1605 vC en c.1560 of 1558 voor Christus overleed ten laatste. Zijn prenomen Senakhtenre betekent "vereeuwigd als Re." [3]
Hij mag dan niet zijn geweest, de zoon van Nubkheperre Intef, de opvolger van Sekhemre-Wepmaat Intef. De Deense egyptoloog Kim Ryholt merkt op dat "aangezien Senaktenre werd herinnerd als een van de Lords van het Westen naast Seqenenre en Kamose, hij over het algemeen wordt verondersteld te zijn geweest een lid van de familie van Ahmose en als zodanig geïdentificeerd met de anders onbekende echtgenoot" van Koningin Tetisheri, Ahmose de oma. [4] Hij werd opgevolgd door zijn zoon, Seqenenre Tao II. In tegenstelling tot zijn twee opvolgers Tao II, en Kamose, Senakhtenre is een relatief onbekende koning die is niet "bevestigd door [alle] contemporaine bronnen (door zijn prenomen), maar uitsluitend door bronnen uit het Nieuwe Rijk: de Karnak Canon [van Tuthmose III] en [in] twee Thebaanse graven. " [5] Donald Redford het boek noemt deze twee Thebaanse graven. [6] Het archeologische bewijs suggereert dat zijn regering was erg kort en duurde slechts een paar maanden of een jaar op het meest.
Ryholt merkt op dat Senakhtenre's nomen kunnen zijn in plaats van Tao Siamoen sinds:
"Dit Nomen is gegraveerd op een van de twee stempel-zegels bij elkaar gevonden in een tombe bij Dra Abu el-Naga, de andere inscriptie met de prenomen Seqenenre [wiens nomen was Tao]. Er is gesuggereerd dat Siamoen hier werd gebruikt als een epitheton. In dat geval zou het staan ??op de plaats van een Nomen, omdat het volgt immediatedly op de titel 'Zoon van Re. " Maar afgezien van het feit dat Kamose soms zijn vervangen door de bijnaam 'de machtige heerser' ... om politieke redenen tijdens de oorlog met Apophis, de titel 'Zoon van Re' wordt altijd gevolgd door een goede nomen tijdens de Tweede Tussenperiode. Omdat Siamoen was een populaire naam tijdens deze periode en het Nieuwe Rijk, lijkt het meer waarschijnlijk dat we te maken hebben met een naam dan een bijnaam. Het feit dat de twee zegels werden gevonden samen en zijn vrijwel identiek in vakmanschap suggereert dat ze zijn geproduceerd ten ongeveer dezelfde tijd en aan de ambtenaar van wie de graftombe ze vandaan komen. Siamoen moet dus min of meer eigentijds met Seqenenre, en aangezien het niet mogelijk om Siamoen identificeren met zijn opvolger (dit is Kamose), kan het worden gesuggereerd dat Siamoen was de Nomen van zijn voorganger Senakhtenre. "[
Senakhtenre Ahmose van Egypte | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
Tetisheri van Egypte | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
Toegevoegd via een Smart Match
Stambomen op MyHeritage
Familiesite: duPre Web Site
Familiestamboom: 67181481-27