Hij is overleden aan kanker.
Hij is begraven op het oude kerkhof aan de Nijverheidstraat, later herbegraven in het familiegraf op het kerkhof aan de IJsselijk te Krimpen aan de IJssel.
Er ist verheiratet mit Burgje Adriana de Vries.
Zij woonden 28-05-1940 Capelle a/d IJssel Nijverheidstraat 138, 26-09-1940 Nijverheidstraat 140 op 12-04-1951 verhuisden zij naar Nijverheidstraat 24.
(Tekst Co Timmermans)
Het is 16 mei 1940, de oorlog is 6 dagen oud, eergisteren capituleerde het Nederlandse leger, een groot deel van de stad Rotterdam staat in vuur en vlam en voordat de moffen trouwen eventueel zouden gaan verbieden (?) trouwt inderhaast de jongste dochter onder ongewone omstandigheden.
Als het echtpaar Noorlander trouwt zijn ook in Capelle a/d IJssel de huizen schaars, zij krijgen op korte termijn geen woning toegewezen en gaan dus bij moeder de Vries in de achterkamer wonen. Deze inwoning met inmiddels 3 kinderen duurde tot dat Riek en Co Timmermans in april 1951 in Den Haag gingen wonen, Burgje en Willem Noorlander gaan dan in hun huis aan de Nijverheidstraat 24 wonen, destijds tegenover de scheepswerf van Van der Giessen. Na de stormramp van 1 februari 1953 zijn heel veel huizen door het verhogen van de dijk gesloopt zo ook het huis Nijverheidstraat 24, Zelfs zo, dat de standplaats waar eens dit huis stond niet meer is terug te vinden.
Sie haben geheiratet am 16. Mai 1940 in Capelle a/d IJssel, er war 21 Jahre alt.
Kind(er):
Willem Noorlander woonde voor zijn huwelijk te Krimpen a/d IJssel Tuinstraat 112 en op 01-04-1940 Tuinstraat 124.
Großeltern
Eltern
Geschwister
Kinder
Willem Noorlander | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1940 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Burgje Adriana de Vries | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||