Anatolia geboren in de Hoeve met Toren. Voor meer info =>http://inventaris.vioe.be/dibe/relict/42757
"Den Toren" is een alternatieve benaming voor de Craeneburghoeve op de hoek van de huidige Bredeveldstraat en de Steenweg naar Diest (nr9). De naam "den Toren" verwijst naar de hoektoren met duifhuis die de imposante hoeve domineert.
Tijdstip: 04:00
Event geteilt mit Joannes Baptista Stalmans (Zeuge), Petrus Devos (Zeuge), Petrus Stevens (Zeuge)
"Den Toren" is een alternatieve benaming voor de Craeneburghoeve op de hoek van de huidige Bredeveldstraat en de Steenweg naar Diest. De naam "den Toren" verwijst naar de hoektoren met duifhuis die de imposante hoeve domineert.
in de woning genaamd den toren, gestaen buyten de diestersche poort te Sichem. Nu (2011) Hoeve Creanenburg (17de eeuwse hoeve)
Sie ist verheiratet mit Josephus Theodorus Vanhoudt.
Sie haben geheiratet am 20. Juni 1877 in Kaggevinne-Assent, Vlaams-Brabant, Belgie, sie war 28 Jahre alt.Quelle 5
RA-D(aug_2012)=> Constantinus= broer van bruidegom
RA-D(aug_2012)=> Henricus Ferdinand= broer van bruid
RAB-Dp Kagg-Assent (H-akt 06 Jos.Theo.VHoudt+Anat.Kennes) aug_2016= Opmerkingen: Huwelijkscontract bij notaris Prosper Verreydt te Diest op 18/06/1877
Event geteilt mit Edmond Mulle (Zeuge), Constantinus Vanhoudt (Zeuge), Henricus Ferdinandus Kennes (Zeuge), Henricus Rottie (Zeuge), Matheus Reniers (Zeuge)
Kind(er):
Großeltern
Eltern
Geschwister
Kinder
Anatolia Kennes | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1877 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Josephus Theodorus Vanhoudt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
RAL(jan_2011 G-akt_F* A.Kennes)+ RAL(nov_2009 huw-akt Vanhoudt-Kennes*)
RAL(jan_2011 geb-akt_F* A.Kennes)
RAL(feb_2011 G-akt_F* L.Vanhoudt)+RAB ( H-akt _7 E.J.Vanhoudt-J.L.Haesevoets)sep_2011
RAL(feb_2011 geb-akt_F* L.Vanhoudt)+RAB ( H-akt _7 E.J.Vanhoudt-J.L.Haesevoets)sep_2011
RAL(nov_2009 H-akt J.Vanhoudt+ A.Kennes_F*) +RA-D(pers), Kaggevinne-Assent ( H-akt _06 Jos.Vhoudt+Anat.Kennes)nov_2012