De aangifte is gedaan door haar vader Coenraad Pieter Negenborn. Getuigen zijn Johannes B.A. van der Elsken, smid, 24 jaar en Juriaan Lippe, bediende, 33 jaar, beiden wonende te Amsterdam. De akte is door de vader niet ondertekend, omdat hij niet kan schrijven.
De aangifte is gedaan door Gerardus Vogel, aanspreker, 52 jaar en Joannes Alphonsus van Rijn, aanspreker, 61 jaar, beiden wonende te Amsterdam.
Tijdstip: 07:00:00
Sie ist verheiratet mit Johan Joseph Hartman.
Sie haben geheiratet am 7. Juni 1876 in Amsterdam, sie war 22 Jahre alt.Quelle 4
Getuigen zijn Coenraad Pieter Negenborn, broer van de bruid, schuienvoerder, 27 jaar; Adrianus Negenborn, broer van de bruid, pakhuisknecht, 24 jaar; Hendrik Antonius Polder, koopman, 37 jaar; Frans Meilander, koopman, 32 jaar; allen wonende te Amsterdam. De huwelijksakte is niet ondertekend door de ouders van de bruidegom en de bruid, omdat zij niet kunnen schrijven.
Kind(er):
Catharina Sophia Negenborn | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
1876 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
Johan Joseph Hartman | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
https://www.familysearch.org/
BS Amsterdam, 1-182v
BS Amsterdam, 18-68, aktenummer 10356
BS Amsterdam, 6-75v