Wijnand Bunck is in de Gemeente Warmond (thans Teylingen) raadslid geweest in de periode 1832-1836. Hij zou toen vertrokken zijn uit Warmond.
Er ist verheiratet mit Johanna Elisabeth Drever.
Sie haben geheiratet am 30. Mai 1799 in Amsterdam, er war 23 Jahre alt.
Kind(er):
Wijnand is raadslid geweest in de Gemeente Warmond van 1832-1836 (Bron:Heeren en Bueren, bijdrage tot de geschiedenis van Warmond).
Het Historisch Genootschap Warmelda te Warmond deelde op 21 februari 2000 het volgende schriftelijk mede.
In 1832 had Wijnand Bunk onroerend goed op naam binnen sectie D in Warmond (Dorpsstraat, Herenweg of ‚‚n van de dammen). Hij wordt dan omschreven als rentenier. Het betreft 4 percelen van totaal 20.00 are. Het betreft 3 huizen en een tuin. Echt onvermogend zal hij dus niet geweest zijn. Het is in ieder geval ook duidelijk dat er sterke connecties waren met de bewoners van Huize Weltevreden (de buitenplaats die stond in de huidige overtuin van Huize Vroenhof te Warmond).
Großeltern
Eltern
Geschwister
Kinder
Wijnand Bunk | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1799 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Johanna Elisabeth Drever | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||