Stammbaum Batavier » Jan Cornelisz Cruijff

Persönliche Daten Jan Cornelisz Cruijff 

  • Fakten:
    • (vermelding) Ab 1614 Overeenkomst.Quelle 1
      Datering: 13-03-1614
      Soort akte: Overeenkomst
      Bijzonderheden:
      Comparanten:
      - Jan Corneliszn. Cruijff, ter ene zijde,
      - Elbert Wouterzn. van Heck, ter andere zijde.
      Zij zijn, voor zichzelf en hun erven en navolgende eigenaren, met betrekking tot hun huizen die naast elkaar op de Camp, alhier, staan, het volgende overeengekomen.
      - Jan C. Cruijff zal de kamer die hij achter zijn huis wil zetten, met een lengte van 21 voet binnenwerk, aan de kant van Elbert W. van Heck mogen timmeren, onder of op de afwatering van de kamer van Elbert W. van Heck.
      Hij zal ten aanzien van de kamermuur aan de kant van Elbert W. van Heck een halfsteens muur plaatsen en aan het einde een muur van een steendikte. De halve steen zal komen voorbij de muur van Elbert W. van Heck.
      Deze voornoemde muur van de kamer van Elbert W. van Heck, te weten waar het werk van Jan C. Cruijff zal beginnen, met het halve steentje en voorts tot het einde van Jan's kamer toe, zal tussen beide partijen gemeenschappelijk zijn en blijven om door hen daarin wederzijds te ankeren, balken te plaatsen en deze zal op alle manieren als een gemeenschappelijke muur worden gebruikt.
      - Jan C. Cruijff zal op zijn kosten op deze gemeenschappelijke muur een goot leggen en deze op zijn kosten onderhouden opdat deze muur geen schade lijdt.
      Indien Elbert W. van Heck de voornoemde muur verder betimmert, dan zal hij gehouden zijn de voornoemde goot voor de helft te onderhouden.
      Voor ieder blijft het einde van voornoemde kamer op ieders grond volgens hun oude bepalingen.
      Tweede partij:
      - Elbert Wouterzn. van Heck
      Beroep: rayemaecker
      Adres: De Camp
      Woonplaats: Amersfoort
      Eerste partij:
      - JanCorneliszn. Cruijff
      Adres: De Camp
      Woonplaats: Amersfoort
      :
    • (vermelding) Ab 1617 Koop Schuur met lege hofstede aan de "Nijemerct".Quelle 1
      Aktenummer: 206
      Aktedatum: 20-02-1617
      Akteplaats: Amersfoort
      Soort akte: Verkoop
      Samenvatting:
      - Verkoop schuur met lege hofstede aan de "nijemerct"
      Bijzonderheden:
      Dirck Meynszn., in deze vervangende zijn huisvrouw Geertgen, heeft dit verkocht aan Jan Corneliszn. Cruyff en Deliana, echtelieden, en hun erven, vrij van alle lasten, voor de som van 600 carolus gulden.
      Te betalen in vier termijnen: Lamberti (17 sept.) 1617 - 150 gulden, 1618, 1619 en 1620 ook 150 gulden en bij betaling van de laatste termijn zal transport worden gedaan met belofte van "vrijnge en waringe".
      De 40e penning zal half om half gedragen worden.
      Aanvaarding mei 1617.
      Borg voor de kopers is Jan Janszn. Mom.
      Op 20-11-1617 verklaart de verkoper van de kopers ontvangen te hebben 150 car. gulden voor de eerste termijn.
      Objecten:
      - Een schuur met een lege hofstede, door Dirck Meynszn. eertijds gekocht van Jacob van Schadijck,
      Koper:
      - Jan Corneliszn. Cruyff
      Burgerlijke staat: Gehuwd met Deliana
      - Deliana
      Burgerlijke staat: Gehuwd met Jan Corneliszn. Cruyff
      Verkoper:
      - Dirck Meynszn.
      Burgerlijke staat: Gehuwd met Geertgen
      :
  • Wohnhaft Ab 1628: De Camp, Amersfoort.Quelle 2
  • Ein Kind von Cornelis Cruijff und NN
  • Diese Information wurde zuletzt aktualisiert am 28. Mai 2018.

Familie von Jan Cornelisz Cruijff

Er ist verheiratet mit Deliana Tonisse.

Sie haben geheiratet am 24. August 1585 in Amersfoort.Quelle 3


Kind(er):


Haben Sie Ergänzungen, Korrekturen oder Fragen im Zusammenhang mit Jan Cornelisz Cruijff?
Der Autor dieser Publikation würde gerne von Ihnen hören!

Vorfahren (und Nachkommen) von Jan Cornelisz Cruijff


Mit der Schnellsuche können Sie nach Name, Vorname gefolgt von Nachname suchen. Sie geben ein paar Buchstaben (mindestens 3) ein und schon erscheint eine Liste mit Personennamen in dieser Publikation. Je mehr Buchstaben Sie eingeben, desto genauer sind die Resultate. Klicken Sie auf den Namen einer Person, um zur Seite dieser Person zu gelangen.

  • Kleine oder grosse Zeichen sind egal.
  • Wenn Sie sich bezüglich des Vornamens oder der genauen Schreibweise nicht sicher sind, können Sie ein Sternchen (*) verwenden. Beispiel: „*ornelis de b*r“ findet sowohl „cornelis de boer“ als auch „kornelis de buur“.
  • Es ist nicht möglich, nichtalphabetische Zeichen einzugeben, also auch keine diakritischen Zeichen wie ö und é.

Verwandschaft Jan Cornelisz Cruijff



Visualisieren Sie eine andere Beziehung

Quellen

  1. (Nicht öffentlich)
  2. Huwelijksvoorwaarden Elbert Aertsz van Strijlandt en Geertgen Stevensdr.
  3. Huwelijksregister Gereformeerde Gemeente


Die Stammbaum Batavier-Veröffentlichung wurde von erstellt.nimm Kontakt auf
Geben Sie beim Kopieren von Daten aus diesem Stammbaum bitte die Herkunft an:
Arnold Batavier, "Stammbaum Batavier", Datenbank, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-batavier/I9824.php : abgerufen 2. Januar 2026), "Jan Cornelisz Cruijff".