Stammbaum Batavier » Jacob Isacken van den Bick

Persönliche Daten Jacob Isacken van den Bick 

  • Beruf: Bakker.Quelle 1
  • Tatsache: (vermelding) Ab 1710 Akte van Boedelscheiding.Quelle 2
    Datering: 24-04-1710
    Naam:
    - Jacob Isacksen van den Bick
    Akten:
    - Boedelscheiding: 24-04-1710 E. van Goudoever AT 028b002 4e lias.
    Kinderen en kindskinderen en erfgenamen:
    - Anthonij Argh voor hemzelf en als oom en bloedmomber over Jan Argh, uitlandige zoon van zijn broer Laurens Argh;
    - Laurens van der Spar als getrouwd met Willemijntje Argh, die een dochter is van Laurens Argh voorsz.,
    - Anthonij Argh voornoemd en Jacobus Craanen, te samen als bloedmombers en gestelde voogden over de twee onmondige kinderen van Isaacq Jacobs van den Bick en Grietje Cranen,
    - Aart Besselsen van de Roeweduijst (tekent zelf "Rauwedduijt") getrouwd met Jannitje Jacobs van den Bick,
    - Lambertus Wisselingh, mondige zoon van Sijmon Lambertsz van Wisselingh en Geertruijd Jacobs van den Bick,
    - Cornelis Ebbenhorst getrouwd met Geurtje Jacobs van den Bick.
    - De voorsz. vrienden en erfgenamen willen scheiding van de boedel.
    - Aan Anthonij Argh voor hemzelf en als oom en bloedmomber over Jan Argh, ende Laurens van den Spar als getrouwd met Willemijntje Argh, dochter van Laurens Argh, te samen zeker huis staande op Bloemendal, waar de wederzijdse gezamenlijke erfgenamennaast wonen, mitsgaders een huis staande aan de Vijver, bewoond door Jillis Cocq, klompenmaker, en daarenboven 300 gulden.
    - De kinderen van Isaacq Jacobsz. van den Bick een huis op Bloemendaal op de hoek van de Cingel, naast het voorgenoemde huis, mitsgaders een huis in de Hellestraat en nog de helft van een huis in de Hellestraat, vanouds genaamd Het Vliegende Hart, waarvan de wederhelft de weduwe van Anthonij Voscuijlen behoort, daarenboven een som van 200 gulden.
    - Aan Aart Besselsz. van de Rouweduijst in zijn kwaliteit als voren een zeker huis op Bloemendal, naast het huis van hemzelf, plus een bedrag van 350 gulden.
    - Aan Lambertus Wisselingh een huis eveneens op Bloemendal naast dat van de gezamenlijke erfgenamen.
    - Aan Cornelis Ebbenhorst, getrouwd met Geurtje Jacobs van den Bick een huis op de Langestraat bij de Verckenmerckt, waar zij tegenwoordig wonen, plus een som van 100 gulden. Verder worden er nog diverse bedragen verrekend volgens akte van 21 maart1710 voor deze notaris.
    Echtgenoot:
    - Willemtje Reijerts van Butselaar
    :
  • Diese Information wurde zuletzt aktualisiert am 5. August 2018.

Familie von Jacob Isacken van den Bick

Er ist verheiratet mit Willemtgen van Butselaer.

Sie haben geheiratet am 22. Juni 1654 in Amersfoort.Quelle 3


Kind(er):

  1. Isaack van den Bick  1657-???? 
  2. Jannetjen van den Bick  1659-1726 
  3. Geurtje van den Bick  1666-1748 

Haben Sie Ergänzungen, Korrekturen oder Fragen im Zusammenhang mit Jacob Isacken van den Bick?
Der Autor dieser Publikation würde gerne von Ihnen hören!

Vorfahren (und Nachkommen) von Jacob Isacken van den Bick


Mit der Schnellsuche können Sie nach Name, Vorname gefolgt von Nachname suchen. Sie geben ein paar Buchstaben (mindestens 3) ein und schon erscheint eine Liste mit Personennamen in dieser Publikation. Je mehr Buchstaben Sie eingeben, desto genauer sind die Resultate. Klicken Sie auf den Namen einer Person, um zur Seite dieser Person zu gelangen.

  • Kleine oder grosse Zeichen sind egal.
  • Wenn Sie sich bezüglich des Vornamens oder der genauen Schreibweise nicht sicher sind, können Sie ein Sternchen (*) verwenden. Beispiel: „*ornelis de b*r“ findet sowohl „cornelis de boer“ als auch „kornelis de buur“.
  • Es ist nicht möglich, nichtalphabetische Zeichen einzugeben, also auch keine diakritischen Zeichen wie ö und é.



Visualisieren Sie eine andere Beziehung

Quellen

  1. (Nicht öffentlich)
  2. Notarieel archief
  3. Huwelijksregister Gereformeerde Gemeente


Die Stammbaum Batavier-Veröffentlichung wurde von erstellt.nimm Kontakt auf
Geben Sie beim Kopieren von Daten aus diesem Stammbaum bitte die Herkunft an:
Arnold Batavier, "Stammbaum Batavier", Datenbank, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-batavier/I67578.php : abgerufen 6. Januar 2026), "Jacob Isacken van den Bick".