Stammbaum Batavier » Evert Jansz van Kalveen (????-< 1716)

Persönliche Daten Evert Jansz van Kalveen 

  • Fakten:
    • (vermelding) Ab 1682 Verkoop.Quelle 1
      Akteplaats: Amersfoort
      Aktedatum: 1682-12-18
      Naam:
      - Van Calveen, Evert Jans.
      Omschrijving: Verkoop van:
      - hun huijsinge, gelegen aan de Langestraat, op de hoek van de Stovestraat, belend aan de ene zijde het Blocklandse Gasthuijs en aan de andere zijde de Stovestraat;
      - een schuur, hof en hofstede met zijn erven aan de Stovestraat, belend aan de ene zijde Gerrit Coster, deurwaarder en aan de andere zijde (is niet ingevuld).
      Opmerkingen:
      Zij machtigen Aert Henricks, grutter, en Dirck Breecker, tinnegieter, borgers van Amersfoort, mede-crediteuren, om hun huijsinge en hun schuur, hof en hofstede te verkopen.
      Getuigen: Wouter van Bogerijen en Winand Pannekoeck
      Echtgenoot:
      - Van Raelt, Cornelia Jans
      :
    • (vermelding) Ab 1687 Reglement Beenhackers.Quelle 1
      Akten:
      Vaststelling 9 artikelen als reglement voor de genoemde beenhackers: 07-02-1687 A. v. Brinckesteyn AT 015a005 folio 21-24.
      Akteplaats: Amersfoort
      Naam Comparanten:
      1) Tomas, Tomas en Willems, Sara, echtelieden;
      2) Van Calveen, Evert Jans en Van Raelt, Cornelia Jans, echtelieden;
      3) Snoeck, Jacob en Bosch, Maria, echtelieden;
      4) Van Calveen, Adriaen Jans en Vissers, Stephania;
      5) Van Diest, Wouter, weduwnaar van Van Ommeren, Eva (of Van Ommen);
      6) Boogh, Petertje Hermans, vrouw van Henricks, Anthoni, geassisteerd met Van Voorthuysen, Dirck Thonis (haar zoon) en mede voor hemzelf;
      7) Clam, Nicolaes en Van Voorthuysen, Aleyda Thonis, echtelieden;
      8) Bosch, Geurt, jongeman.
      (allen beenhackers te Amersfoort)
      Opmerkingen:
      Zij verklaren dat de comparanten 1, 3, 4, 5 en 8 op 13-01-1687 voor henzelf en verdere beenhackers hebben overgenomen van Aert van Lijn, de pachting van 't zout- en hoorngeld over de stad Amersfoort en de vrijheid vandien, soo van Staten als stad en verklaren dat zij de verdere beenhackers mede compareren en mede innemen in de genoemde pachtinge, zodat zij hiervan alle tesamen medestanders zijn, evenals voor 't cleyn zegel bij enige van de comparanten voor desen gehad.
      Om onenigheid te voorkomen stellen zij 9 artikelen op. In artikel 8 worden Jacob Snoeck en Geurt Bosch voor één persoon gerekend. In artikel 9 compareert Ghijsbert Bosch (wonend te Amersfoort) als collecteur.
      Tevens compareert Matheus Dirck van der Maath die verklaart zich te constitueren als borge en principael voor de administratie van de pacht van collecteur Ghijsbert Bosch.
      Akte gepasseerd ten huyse van Jacob Snoeck. Getuige, o.a. Gerrit Hilbrants.
      :
  • Er ist verstorben vor 1716.
  • Ein Kind von Jan van Kalveen
  • Diese Information wurde zuletzt aktualisiert am 2. September 2016.

Familie von Evert Jansz van Kalveen

Er ist verheiratet mit Cornelia Jansz van Raalt.

Sie haben geheiratetQuelle 2


Kind(er):

  1. Angela van Kalveen  1674-????
  2. Joannes van Kalveen  1676-????

Haben Sie Ergänzungen, Korrekturen oder Fragen im Zusammenhang mit Evert Jansz van Kalveen?
Der Autor dieser Publikation würde gerne von Ihnen hören!

Vorfahren (und Nachkommen) von Evert Jansz van Kalveen


Mit der Schnellsuche können Sie nach Name, Vorname gefolgt von Nachname suchen. Sie geben ein paar Buchstaben (mindestens 3) ein und schon erscheint eine Liste mit Personennamen in dieser Publikation. Je mehr Buchstaben Sie eingeben, desto genauer sind die Resultate. Klicken Sie auf den Namen einer Person, um zur Seite dieser Person zu gelangen.

  • Kleine oder grosse Zeichen sind egal.
  • Wenn Sie sich bezüglich des Vornamens oder der genauen Schreibweise nicht sicher sind, können Sie ein Sternchen (*) verwenden. Beispiel: „*ornelis de b*r“ findet sowohl „cornelis de boer“ als auch „kornelis de buur“.
  • Es ist nicht möglich, nichtalphabetische Zeichen einzugeben, also auch keine diakritischen Zeichen wie ö und é.

Verwandschaft Evert Jansz van Kalveen



Visualisieren Sie eine andere Beziehung

Quellen

  1. (Nicht öffentlich)
  2. Notarieel archief Amersfoort, zie bij verkoopakte 18-12-1682

Die Stammbaum Batavier-Veröffentlichung wurde von erstellt.nimm Kontakt auf
Geben Sie beim Kopieren von Daten aus diesem Stammbaum bitte die Herkunft an:
Arnold Batavier, "Stammbaum Batavier", Datenbank, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-batavier/I23974.php : abgerufen 30. Dezember 2025), "Evert Jansz van Kalveen (????-< 1716)".