04.09.1804 is gebooren den 9 dito gedoopt HENDRIKWILLEM zoon van Hendrik Dommerholt en Maria Boers. De vader als getuige.
Geboren op het erve Dommerholt.
Overleden op huisnummer 12a = de Bosch aan de huidige Kozakkenweg.
Er ist verheiratet mit Fredrika Scholten.
Sie haben in der Kirche geheiratet am 1. Juli 1836 in Gorssel, er war 31 Jahre alt.
Het echtpaar woont in het boerderijtje aan de huidige Kozakkenweg op de hoek met de Dommerholtsweg = De Bosch = huisnummer 12a anno 1861.
Anno 1846 en 1851 woonde het echtpaar nog op huisnummer 9a in Gorssel = Elfuur.
Anno 1856 en 1859 geen registratie van 12a en op 9a woont dan H.F. Grauwert en J.W. Nikkels. Waarschijnlijk woont het echtpaar dan wel op huisnummer 12a.
Voor 1846 woont het echtpaar in Eefde op katerstede Hietbrink en de eerste jaren van hun huwelijk wonen zij op een onbekend adres in Gorssel.
Op 09-02-1839 verkrijgen zij hypotheek van Wilhelmina Margaretha Lebbink op katerstede Hietbrink welke zij op 24-09-1838 hebben gekocht.
Op 05-12-1844 verkopen zij katerstede "het Hietbrink" aan Evert Braakhekke en Jenneken Kelholt.
Kind(er):
Großeltern
Eltern
Geschwister
Kinder
Hendrik Willem Dommerhold | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1836 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Fredrika Scholten | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Die angezeigten Daten haben keine Quellen.