Dochter van livinus Braeckman en van Catharina Francisca Heydrickx. Gedoopt door onderpastoor Delplancke.
Naaister
De eerste getuige is de schoonzoon van de overledene en de tweede een kennis van de overledene. De eerste getuige verklaart niet te kunnen schrijven door ongeleerdheid.
Akte 55. Voor Livin Thuysbaert burgemeester ambtenaar van de burgerlijke stand te Stekene om 11 uur.
Zij was de dodchter van Livinus Braeckman en van Catharina Francisca Heynderickx in leven herbergiers en beiden overleden te Kemseke. Zij is overleden in haar woning.
Tijdstip: 05:30
Joannes DE Taey war Zeuge davon.
Benoit Verschelden war Zeuge davon.
Sie ist verheiratet mit Augustinus Coppens.
Sie haben geheiratet am 24. April 1826 in KEMZEKE, sie war 30 Jahre alt.Quelle 4
Akte 4. Voor Lodewijk Joannes Dirix burgemeester officier van de burgerlijke stand te Kemseke district Sint-Niklaas om 8 uur.
Augustinus, wonende te Sint-Niklaas, is de zoon van Joannes Francois Coppens (arbeider) en van wijlen Anna maria Hendrickx overleden te Vrasene op 5 april 1807.
Maria Theresia is de dochter van wijlen Livinus Braeckman overleden te Kemseke op 12/03/1816 en van wijlen Catharina Francisca Heyndrickx wonende te Kemseke en tegenwoordig.
Het huwelijk werd aan het gemeentehuis aangekondigd op 9 en 16 april 1826.
Bruidegom en moeder van de bruid verklaren niet te kunnen schrijven. De getuigen zijn alle vier kennissen.
Pieter Joannes Vlaminck war Zeuge davon.
Jacobus (Pieter Jacobus) Collijn war Zeuge davon.
Joannes Jacobus Coppens war Zeuge davon.
Ludovicus Franciscus "Louis" Collijn war Zeuge davon.
Kind(er):
Maria Theresia Braeckman | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1826 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Augustinus Coppens | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||