Stamboom De Wolf » Katrien Beenhouwer

Persoonlijke gegevens Katrien Beenhouwer 


    Gezin van Katrien Beenhouwer

    Zij had een relatie met Pieter Kettenis.


    Kind(eren):

    1. Anna Kettenis  1724-???? 

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Katrien Beenhouwer?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Katrien Beenhouwer

    Katrien Beenhouwer
    ????-


    Anna Kettenis
    1724-????

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Beenhouwer


    De publicatie Stamboom De Wolf is opgesteld door R.J. de Wold.neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    R.J. de Wold, "Stamboom De Wolf", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/de-wolf-stamboom/I105.php : benaderd 28 december 2025), "Katrien Beenhouwer".