Database Van Broekhoven » Franciscus Johannes Bertrams (1896-1972)

Persoonlijke gegevens Franciscus Johannes Bertrams 


Gezin van Franciscus Johannes Bertrams

Hij is getrouwd met Willemina Cornelia Borsboom.

Zij zijn getrouwd op 2 mei 1931 te Helmond, Noord-Brabant, Nederland, hij was toen 34 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Franciscus Johannes Bertrams?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Franciscus Johannes Bertrams

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Franciscus Johannes Bertrams


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 september 1896 lag rond de 16,7 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 85%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1896: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Wilhelm Röntgen maakt voor het eerst een foto via elektromagnetische stralingen van de hand van Albert von Kölliker.
    • 9 februari » Het eerste WK kunstschaatsen (alleen voor mannen) vindt plaats in Sint-Petersburg in Rusland.
    • 28 maart » Première van de opera Andrea Chénier
    • 5 april » Opening van de eerste moderne Olympische Spelen in Athene, Griekenland. Zie ook 6 april.
    • 6 april » In Athene beginnen de eerste moderne Olympische Spelen.
    • 2 juni » De in Engeland werkende Italiaanse ingenieur Guglielmo Marconi ontvangt patent voor zijn uitvinding van de draadloze telegrafie.
  • De temperatuur op 2 mei 1931 lag tussen 3,9 °C en 18,9 °C en was gemiddeld 11,9 °C. Er was 0,8 mm neerslag gedurende 1,1 uur. Er was 3,3 uur zonneschijn (22%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1931: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,9 miljoen inwoners.
    • 8 februari » Bij het tweede zelfstandige wereldkampioenschap ijshockey in Polen prolongeert Canada de wereldtitel door ook de laatste wedstrijd in de finaleronde - tegen de Verenigde Staten - winnend af te sluiten: 2-0.
    • 10 februari » New Delhi wordt de hoofdstad van India.
    • 12 februari » Ingebruikneming van Radio Vaticana door Paus Pius XI. De zendinstallatie is ontworpen door Guglielmo Marconi.
    • 21 augustus » Oprichting van de Portugese voetbalclub FC Famalicão.
    • 17 september » Robertus Bellarminus wordt uitgeroepen tot kerkleraar.
    • 26 november » De Vlaamse Geschiedkundige Kring van Gent wordt opgericht.
  • De temperatuur op 8 september 1972 lag tussen 12,8 °C en 17,7 °C en was gemiddeld 15,0 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 0,4 uur. Er was 0,4 uur zonneschijn (3%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel I met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
  • Van donderdag 20 juli 1972 tot vrijdag 11 mei 1973 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel II met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
  • In het jaar 1972: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,3 miljoen inwoners.
    • 20 maart » President Jafaar Numeiri van Soedan heft de sinds 12 augustus 1955 bestaande uitzonderingstoestand voor Zuid-Soedan op.
    • 16 april » De Apollo 16 wordt gelanceerd voor een reis naar de maan.
    • 22 mei » Ton Sijbrands wordt wereldkampioen dammen.
    • 25 augustus » Verkeersramp bij Prinsenbeek, in dichte mist vindt een kettingbotsing plaats waarbij ongeveer 60 voertuigen betrokken zijn. Dertien mensen komen om het leven, 26 raken er gewond.
    • 1 september » In Reykjavik eindigt de match van de eeuw tussen Boris Spasski en Bobby Fischer, van wie de laatste zich de nieuwe wereldkampioen schaken mag noemen.
    • 17 november » Oud-president Juan Perón keert na een ballingschap van 17 jaar terug in Argentinië.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bertrams

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bertrams.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bertrams.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bertrams (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I9855.php : benaderd 25 oktober 2026), "Franciscus Johannes Bertrams (1896-1972)".