Database Van Broekhoven » Ida Oerlemans (1884-1963)

Persoonlijke gegevens Ida Oerlemans 


Gezin van Ida Oerlemans

Zij is getrouwd met Andreas van Kuik.

Zij zijn getrouwd op 20 juli 1915 te Udenhout, Noord-Brabant, Nederland, zij was toen 30 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Ida Oerlemans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Ida Oerlemans

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Ida Oerlemans


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 november 1884 lag rond de 5,1 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuiden. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 90%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1884: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 4 januari » Oprichting van de Fabian Society.
    • 13 maart » Begin van het Beleg van Khartoum.
    • 29 mei » De Nationale Maatschappij van Buurtspoorwegen wordt opgericht.
    • 1 oktober » Oprichting van de Deense krant Politiken in Kopenhagen.
    • 1 november » Oprichting van de Gaelic Athletic Association in Thurles, Ierland.
    • 6 december » Het Washington Monument is voltooid.
  • De temperatuur op 20 juli 1915 lag tussen 12,4 °C en 19,2 °C en was gemiddeld 15,5 °C. Er was 1,7 mm neerslag. Er was 2,9 uur zonneschijn (18%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
    • 25 januari » Alexander Graham Bell voert het eerste transcontinentale telefoongesprek, van New York naar San Francisco
    • 27 januari » De Verenigde Staten bezetten Haïti.
    • 14 april » De Duitsers torpederen het Nederlandse stoomschip Katwijk.
    • 17 april » Op 17 april 1915 werden zware mijnladingen onder de Duitse stellingen op Hill 60 tot ontploffing gebracht, het begin van de Tweede Slag om Ieper
    • 9 september » Een Duitse zeppelin bombardeert Londen.
    • 28 september » Britse troepen verslaan de Turken bij Kout-El-Mara in Mesopotamië.
  • De temperatuur op 7 januari 1963 lag tussen -6,4 °C en -2,5 °C en was gemiddeld -3,8 °C. Er was 0,5 uur zonneschijn (6%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
  • In het jaar 1963: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,9 miljoen inwoners.
    • 20 april » De NCRV-televisie zendt voor het eerst de serie I love Lucy van Lucille Ball uit.
    • 26 oktober » De AVRO zendt voor het eerst het tv-spelletje Wie van de Drie uit.
    • 1 november » Eerste aflevering van het tv-programma Voor de vuist weg van presentator Willem Duys.
    • 17 november » Ontstaan van het eiland Surtsey voor de zuidkust van IJsland, door een onderzeese vulkaanuitbarsting, die tot 5 juni 1967 zal duren.
    • 17 november » Opening van de Europabrücke, een brug van 777 meter en een spanwijdte van 657 meter over het Wipptal ten zuiden van Innsbruck in Oostenrijk (Tirol).
    • 29 november » President Lyndon B. Johnson van de Verenigde Staten stelt de Commissie-Warren in die de moord op president John F. Kennedy moet onderzoeken.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Oerlemans


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I97085.php : benaderd 21 oktober 2026), "Ida Oerlemans (1884-1963)".