De temperatuur op 9 maart 1923 lag tussen 1,0 °C en 4,2 °C en was gemiddeld 2,8 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
2 februari » Verheffing van het Rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Siberië in de Sovjet-Unie tot Bisdom Vladivostok.
16 februari » Howard Carter opent het graf van farao Toetanchamon dat gevuld bleek met schatten.
21 juli » In Nederland begint de HDO, de voorloper van de AVRO, met radio-uitzendingen.
1 september » Tokio wordt getroffen door een zeer zware aardbeving met een kracht van 8,2 op de schaal van Richter. Er vallen meer dan 140.000 doden.
14 september » Miguel Primo de Rivera wordt dictator van Spanje.
6 oktober » In Vught wordt de Vughtse Mixed Hockey & Cricket Club MOP opgericht.
Trouwdag 18 januari 1950
De temperatuur op 18 januari 1950 lag tussen -1,8 °C en 3,6 °C en was gemiddeld 1,3 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 1,1 uur. Er was 1,7 uur zonneschijn (20%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
7 januari » Nederland en Frankrijk tekenen binnen het kader van het Vijfmogendhedenverdrag een verdrag van Sociale Verzekering.
21 maart » Oprichting van de Poolse voetbalclub Hutnik Kraków.
28 mei » Het Ghanees voetbalelftal speelt onder de naam Goudkust de eerste officiële interland en wint met 1-0 van Nigeria.
5 juli » De Knesset neemt de Wet op de Terugkeer aan. Deze wet geeft alle Joden het recht om naar Israël te immigreren.
3 november » Argentinië wint het eerste wereldkampioenschap basketbal.
9 december » Harry Gold wordt tot dertig jaar cel veroordeeld wegens het voor de Sovjet-Unie ontvreemden van geheime informatie over Amerikaanse atoomwapens.
Dag van overlijden 22 maart 1999
De temperatuur op 22 maart 1999 lag tussen 4,0 °C en 7,2 °C en was gemiddeld 5,5 °C. Er was 2,8 mm neerslag gedurende 4,0 uur. Er was 1,6 uur zonneschijn (13%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
10 januari » Ter gelegenheid van de zeventigjarige verjaardag van de eerste publicatie van het eerste Kuifjeverhaal, geeft de firma Casterman een herdruk uit van Tintin au pays des Soviets (Kuifje in het land van de Sovjets).
20 april » Op Columbine High School in de Verenigde Staten schieten twee leerlingen 12 medestudenten en een leraar dood. 24 anderen raakten gewond.
19 juni » In Brisbane verliezen de Nederlandse hockeysters in de finale van de strijd om de Champions Trophy met 3-2 van gastland en titelverdediger Australië.
9 oktober » De Lockheed SR-71 maakt zijn allerlaatste vlucht.
2 december » De Belg Gerard Mortier wordt als intendant van de Salzburger Festspiele opgevolgd door de Duitser Peter Ruzicka.
20 december » Portugal draagt Macau over aan Volksrepubliek China.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I92004.php : benaderd 24 oktober 2026), "Arnoldus Gerardus Martinus Mommers (1923-1999)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.