Database Van Broekhoven » Jacoba Johanna van de Luijtgaarde (1909-)

Persoonlijke gegevens Jacoba Johanna van de Luijtgaarde 


Gezin van Jacoba Johanna van de Luijtgaarde

Zij is getrouwd met Adrianus Nagtzaam.

Zij zijn getrouwd op 17 januari 1946 te Standdaarbuiten, Noord-Brabant, Nederland, zij was toen 36 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacoba Johanna van de Luijtgaarde?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacoba Johanna van de Luijtgaarde

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacoba Johanna van de Luijtgaarde

Jacoba Johanna van de Luijtgaarde
1909-

1946

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 oktober 1909 lag tussen 3,7 °C en 8,4 °C en was gemiddeld 6,7 °C. Er was 17,1 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
    • 16 januari » Ernest Shackleton ontdekt de magnetische zuidpool.
    • 2 februari » In de Franse krant Le Figaro publiceert de Italiaanse schrijver Filippo Tommasso Marinetti zijn futuristisch manifest: een loflied op de dynamiek van het machinetijdperk.
    • 31 maart » De kiel van de Titanic wordt gelegd.
    • 6 april » De Amerikaanse ontdekkingsreiziger Robert Peary bereikt (vermoedelijk) de Noordpool, samen met Matthew Henson en vier Inuit: Ooqueh, Ootah, Egingwah en Seeglo.
    • 20 juli » Georges Clemenceau dient zijn ontslag in als premier van Frankrijk.
    • 29 juli » In Barcelona wordt op bloedige wijze de Tragische week beëindigd, een opstand tegen de mobilisatie van het leger.
  • De temperatuur op 17 januari 1946 lag tussen -7,1 °C en -1,4 °C en was gemiddeld -4,4 °C. Er was 7,3 uur zonneschijn (88%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1946: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,3 miljoen inwoners.
    • 7 mei » Anton Mussert wordt op de Waalsdorpervlakte geëxecuteerd.
    • 25 mei » Onafhankelijkheid van Jordanië.
    • 30 juni » Op het atol Bikini in de Stille Oceaan verwoest een proefexplosie van de atoombom meer dan 200 afgedankte schepen.
    • 24 oktober » De eerste Kronkel verschijnt, het dagelijkse cursiefje van Simon Carmiggelt in Het Parool.
    • 24 oktober » De eerste foto van de Aarde vanuit de Ruimte wordt gemaakt met behulp van een V2-raket. De raket werd gelanceerd vanaf de Amerikaanse lanceerbasis White Sands, maakte de foto's vanaf een hoogte van 105 kilometer en viel vervolgens weer terug naar de Aarde.
    • 27 oktober » Leo Fender maakt de eerste Fender-versterker in een schuurtje in zijn tuin, de bekende stratocaster e.d. volgen later.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1902 » Emil Jónsson, IJslands politicus († 1986)
  • 1906 » Jef Dervaes, Belgisch wielrenner († 1986)
  • 1910 » Mark Light, Amerikaans autocoureur († 1975)
  • 1913 » Luigi Piotti, Italiaans autocoureur († 1971)
  • 1914 » Dylan Thomas, Brits schrijver en dichter († 1953)
  • 1914 » Eluned Phillips, Welsh bard († 2009)

Over de familienaam Van de Luijtgaarde


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I85371.php : benaderd 16 februari 2026), "Jacoba Johanna van de Luijtgaarde (1909-)".