Database Van Broekhoven » Adrianus Cornelis Martinus Ketelaars (1903-1978)

Persoonlijke gegevens Adrianus Cornelis Martinus Ketelaars 


Gezin van Adrianus Cornelis Martinus Ketelaars

Hij is getrouwd met Wilhelmina Maria Antonia Koolen.

Zij zijn getrouwd op 27 mei 1930 te Tilburg, Noord-Brabant, Nederland, hij was toen 26 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adrianus Cornelis Martinus Ketelaars?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adrianus Cornelis Martinus Ketelaars

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adrianus Cornelis Martinus Ketelaars


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 september 1903 lag tussen 6,3 °C en 19,6 °C en was gemiddeld 13,0 °C. Er was 10,4 uur zonneschijn (85%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
    • 11 maart » België - Priester Adolf Daens houdt in het Parlement een toespraak tegen de Katholieke partij.
    • 15 maart » De eerste Turkse voetbalclub, Beşiktaş JK, wordt opgericht.
    • 20 april » De Rotterdamse rechtbank beëdigt Mr. A.E. van den Hoek-Kok als eerste vrouwelijke advocaat in Nederland.
    • 16 juni » Henry Ford richt de Ford Motor Company op in Detroit.
    • 9 augustus » Kroning van Paus Pius X in Rome.
    • 2 november » Andrew Carnegie ondertekent in New York de stichtingsakte van de Carnegie Stichting.
  • De temperatuur op 27 mei 1930 lag tussen 9,2 °C en 19,3 °C en was gemiddeld 13,2 °C. Er was 0,8 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 2,8 uur zonneschijn (17%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
    • 8 maart » Mahatma Gandhi start een burgerlijke ongehoorzaamheidsactie in India.
    • 13 juli » Het eerste wereldkampioenschap voetbal begint in Uruguay. Lucien Laurent van Frankrijk scoort in de negentiende minuut van de openingswedstrijd tegen Mexico het allereerste WK-doelpunt.
    • 30 juli » Uruguay wint het WK voetbal door in de finale Argentinië te verslaan met 4-2.
    • 24 augustus » De IJzertoren, langs de Belgische rivier de IJzer, wordt ingewijd.
    • 22 oktober » Oprichting van de amateurvoetbalclub SC Genemuiden.
    • 4 december » Het Vaticaan keurt periodieke onthouding goed als methode voor anticonceptie.
  • De temperatuur op 5 mei 1978 lag tussen 8,1 °C en 22,8 °C en was gemiddeld 15,3 °C. Er was 1,9 mm neerslag gedurende 0,9 uur. Er was 5,1 uur zonneschijn (34%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
  • In het jaar 1978: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,9 miljoen inwoners.
    • 15 februari » In Pensacola, Florida wordt Ted Bundy gearresteerd, 47 dagen na zijn ontsnapping uit een cel in Glenwood Springs, Colorado.
    • 14 maart » Pieter van den Hoogenband, Nederlands zwemmer en olympisch kampioen (2000 en 2004)
    • 9 mei » De Nederlandse voetbalclub PSV wint de UEFA Cup. In Eindhoven wordt de Franse club SC Bastia met 3-0 verslagen (uitwedstrijd 0-0).
    • 24 juli » In de West-Afrikaanse staat Gabon breken straatgevechten uit tussen inwoners en immigranten uit Benin na beschuldigingen van Benin dat Gabon hulp verleend zou hebben bij een poging tot invasie en staatsgreep door huurlingen in 1977.
    • 25 juli » Louise Brown, de eerste reageerbuisbaby, wordt geboren.
    • 26 augustus » Albino Luciani wordt paus Johannes Paulus I.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Ketelaars


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I66920.php : benaderd 29 december 2025), "Adrianus Cornelis Martinus Ketelaars (1903-1978)".