De temperatuur op 18 mei 1911 lag tussen 10,3 °C en 16,6 °C en was gemiddeld 13,0 °C. Er was 6,0 uur zonneschijn (38%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
11 maart » Oprichting van de Franse voetbalclub US Concarneau uit de gelijknamige plaats in Bretagne.
14 maart » Germano Boettcher Sobrinho, Braziliaans voetbaldoelman († 1977)
15 juni » De Tabulating Machine Corporation, de Computing Scale Corporation en de International Time Recording Company gaan verder als Tabulating Computing Recording Corporation (tegenwoordig IBM).
24 juli » Hiram Bingham vindt de Incastad Machu Picchu terug.
9 augustus » Explosie in stoomketel op lijndienstboot Gutenberg Rotterdam, 5 doden.
26 oktober » De arts Sun Yat-sen wordt uitgeroepen tot president van de Chinese republiek.
Trouwdag 20 november 1935
De temperatuur op 20 november 1935 lag tussen 4,2 °C en 8,7 °C en was gemiddeld 6,7 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
19 mei » Heiligverklaring van de Engelse martelaren John Fisher en Thomas More in Rome.
28 juni » Eerste kristallisatie van een virus door Wendell Meredith Stanley.
16 juli » Ingebruikname van de eerste parkeermeters in de Verenigde Staten.
23 juli » Aan de Kreekweg in Rotterdam-Zuid wordt de eerste paal geslagen voor een nieuw voetbalstadion. Door de zachte winter kan Stadion Feijenoord al een jaar later in gebruik worden genomen, met de wedstrijd Feyenoord-Beerschot (5-2).
12 augustus » Benoeming van de Italiaan Paolo Giobbe tot internuntius in Nederland.
15 september » In Duitsland worden de Neurenberger wetten ingevoerd door de nazi's.
Dag van overlijden 5 november 1998
De temperatuur op 5 november 1998 lag tussen 3,1 °C en 10,4 °C en was gemiddeld 6,9 °C. Er was 10,5 mm neerslag gedurende 9,1 uur. Er was 2,2 uur zonneschijn (23%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
9 april » In de Efteling wordt de attractie Vogel Rok geopend.
20 mei » Unihockey en Floorball Club Utrecht wordt opgericht onder de naam Sticky Fingers en is daarmee een van de oudste floorballverenigingen van Nederland.
1 juni » In het tot hockeyarena omgebouwde voetbalstadion van FC Utrecht herovert de Nederlandse mannenhockeyploeg de wereldtitel door Spanje in de verlenging van de finale van het WK hockey te verslaan: 3-2. Teun de Nooijer maakt de golden goal.
13 juni » Emeritaat van Johannes ter Schure als bisschop van Bisdom 's-Hertogenbosch en benoeming van Antoon Hurkmans tot zijn opvolger.
31 oktober » Irak beëindigt de toestemming voor verdere inspecties door wapeninspecteurs van de Verenigde Naties (Irakoorlog).
9 december » Ruth Dreifuss wordt de eerste vrouwelijke bondspresident van Zwitserland.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I5571.php : benaderd 23 oktober 2026), "Wilhelmina Anna Maria Bastings (1911-1998)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.