Database Van Broekhoven » Franciscus Joannes Hermans (1881-1972)

Persoonlijke gegevens Franciscus Joannes Hermans 


Gezin van Franciscus Joannes Hermans

Hij is getrouwd met Joanna Theodora van der Mark.

Zij zijn getrouwd op 29 november 1905 te Tilburg, Noord-Brabant, Nederland, hij was toen 24 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Franciscus Joannes Hermans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Franciscus Joannes Hermans

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Franciscus Joannes Hermans


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 20 augustus 1881 lag rond de 17,2 °C. De winddruk was 10 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 63%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
  • In het jaar 1881: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 4 maart » Een studie in rood, het eerste Sherlock Holmes verhaal begint.
    • 1 juni » Eerste Nederlandse openbare telefoonnetwerk wordt in gebruik genomen.
    • 4 juni » De Brabantse Lijn, de spoorlijn die Tilburg met Nijmegen verbindt, wordt geopend.
    • 2 juli » President James Garfield van de VS wordt neergeschoten door Charles J. Guiteau. Hij overlijdt uiteindelijk op 19 september 1881 aan bloedvergiftiging.
    • 23 juli » De 5-jarige Johannes Huibers, later bisschop van Haarlem, legt de eerste steen van het Centraal Station te Amsterdam.
    • 8 december » Het Ringtheater te Wenen brandt af (zie Ringtheaterbrand).
  • De temperatuur op 29 november 1905 lag tussen -0,9 °C en 6,3 °C en was gemiddeld 2,2 °C. Er was 5,7 uur zonneschijn (70%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 25 januari » Begin van de Slag bij Sandepu in Mantsjoerije
    • 23 februari » Paul Harris sticht in Chicago de Rotary Club.
    • 24 februari » In Zwitserland wordt de Simplontunnel voltooid.
    • 4 maart » Theodore Roosevelt wordt her-beëdigd als 26e president van de Verenigde Staten
    • 28 maart » Cornelius Ehret vraagt octrooi aan op de fax.
    • 19 september » Oprichting van IK Start (Noors: Idrettsklubben Start), een Noorse voetbalvereniging uit Kristiansand.
  • De temperatuur op 24 juli 1972 lag tussen 14,5 °C en 23,5 °C en was gemiddeld 18,2 °C. Er was 19,6 mm neerslag gedurende 3,6 uur. Er was 1,9 uur zonneschijn (12%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel I met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
  • Van donderdag 20 juli 1972 tot vrijdag 11 mei 1973 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel II met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
  • In het jaar 1972: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,3 miljoen inwoners.
    • 24 januari » Shoichi Yokoi, een Japanse soldaat, wordt na 27 jaar ontdekt op Guam.
    • 4 juli » Noord- en Zuid-Korea starten onderhandelingen met als uiteindelijke doel de hereniging van Korea.
    • 9 augustus » Na de val van het kabinet-Biesheuvel I regeert het kabinet-Biesheuvel II als minderheidskabinet door tot 11 mei 1973.
    • 22 september » Inhuldiging van het eerste Belgische grondstation voor ruimtetelecommunicatie in Lessive.
    • 1 november » Het Nederlands voetbalelftal verslaat Noorwegen met 9-0 in de kwalificatiereeks voor het WK voetbal 1974 in West-Duitsland. Johan Neeskens scoort drie keer in stadion De Kuip in Rotterdam. Theo Pahlplatz speelt zijn dertiende en laatste interland voor Oranje.
    • 7 december » Apollo 17 wordt gelanceerd. Dit is de laatste Apollo-missie naar de Maan.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1881 » Edgar Guest, Engels-Amerikaans dichter († 1959)
  • 1890 » H.P. Lovecraft, Amerikaans schrijver († 1937)
  • 1904 » Jaap Burger, Nederlands politicus († 1986)
  • 1904 » Judikje Simons, Nederlands gymnaste († 1943)
  • 1905 » Jack Teagarden, Amerikaans jazzmusicus († 1964)
  • 1905 » Wim Hennings, Nederlands atleet († 1991)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Hermans

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hermans.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hermans.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hermans (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I54576.php : benaderd 19 oktober 2026), "Franciscus Joannes Hermans (1881-1972)".