Database Van Broekhoven » Catharina Bartman (1900-1995)

Persoonlijke gegevens Catharina Bartman 


Gezin van Catharina Bartman

Zij is getrouwd met Gijsbertus Johannes Arnoldus Schmitz.

Zij zijn getrouwd op 21 mei 1941 te Amsterdam, Noord-Holland, Nederland, zij was toen 40 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Catharina Bartman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Catharina Bartman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Catharina Bartman


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 oktober 1900 lag rond de 4,5 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 89%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 27 februari » De Britse Labour Party wordt opgericht
    • 30 maart » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalbond ("Asociación Uruguaya de Fútbol")
    • 15 april » In Parijs opent de Exposition Universelle, de grootste wereldtentoonstelling ooit in Europa, haar deuren. Vooral nieuwigheden zoals elektriciteit en film trekken veel belangstelling. De eerste Parijse metro is nog een blijvende herinnering aan deze grote tentoonstelling.
    • 15 april » Opening van de Exposition Universelle (1900), de vijfde wereldtentoonstelling al die in Parijs plaatsvindt.
    • 26 augustus » Roeiers François Brandt en Roelof Klein winnen het eerste Nederlandse olympisch goud.
    • 31 oktober » Officiële oprichtingsdatum van de voetbalafdeling van omnisportclub AA La Gantoise, het huidige KAA Gent.
  • De temperatuur op 21 mei 1941 lag tussen 5,6 °C en 15,3 °C en was gemiddeld 10,7 °C. Er was 1,5 uur zonneschijn (9%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
    • 6 februari » Auke Adema wint de zevende Elfstedentocht.
    • 10 februari » De eerste uitgave van Het Parool verschijnt.
    • 13 februari » Oprichting van de Joodse Raad in Amsterdam op last van de Duitse bezetter.
    • 7 april » De Nederlandse hulpmijnenveger Maria R. Ommering raakt beschadigd door een exploderende mijn tijdens een veegactie in Milford Haven.
    • 31 oktober » Einde werkzaamheden aan de 18 meter hoge busten van de presidenten van de Verenigde Staten in Mount Rushmore.
    • 7 december » In reactie op de Japanse aanval op Pearl Harbor raken de Verenigde Staten officieel betrokken bij de Tweede Wereldoorlog.
  • De temperatuur op 29 juni 1995 lag tussen 12,5 °C en 25,7 °C en was gemiddeld 19,8 °C. Er was 15,5 uur zonneschijn (93%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1995: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,4 miljoen inwoners.
    • 18 mei » Grolsch versterkt zijn positie op de Poolse biermarkt door een overeenkomst aan te gaan met het Poolse Elbrewery Company voor de nationale distributie van Grolsch Premium Pilsner in het Oost-Europese land.
    • 21 mei » De blokkade van Kikwit is opgeheven. De Zaïrese stad werd bijna twee weken geleden van de buitenwereld afgesloten, omdat in het ziekenhuis tientallen mensen aan het gevreesde ebolavirus waren overleden.
    • 23 mei » Premier Alain Juppé van Frankrijk kondigt tijdens zijn eerste toespraak tot het parlement aan dat het minimumloon (ongeveer 1600 gulden) per 1 juli "aanzienlijk" zal worden verhoogd.
    • 4 juni » Stortregens hinderen het bezoek van paus Johannes Paulus II aan de Koekelberg in België.
    • 18 juni » Noorwegen wint het tweede WK voetbal voor vrouwen door Duitsland in de finale met 2-0 te verslaan.
    • 28 november » Ajax wint de wereldbeker voor clubteams in Tokio, na strafschoppen, van het Zuid-Amerikaanse Gremio.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bartman

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bartman.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bartman.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bartman (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I5338.php : benaderd 23 oktober 2026), "Catharina Bartman (1900-1995)".