Database Van Broekhoven » Godefridus Angelinus de Gouw (1935-1995)

Persoonlijke gegevens Godefridus Angelinus de Gouw 


Gezin van Godefridus Angelinus de Gouw

Hij is getrouwd met Henrica van Wijk.

Zij zijn getrouwd.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Godefridus Angelinus de Gouw?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Godefridus Angelinus de Gouw

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Godefridus Angelinus de Gouw

Godefridus Angelinus de Gouw
1935-1995



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 november 1935 lag tussen 1,5 °C en 10,0 °C en was gemiddeld 5,7 °C. Er was 7,1 uur zonneschijn (80%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
    • 20 februari » De Noorse onderzoekster Caroline Mikkelsen betreedt als eerste vrouw het zuidpoolgebied.
    • 26 februari » In Daventry in het Verenigd Koninkrijk, demonstreert Robert Watson-Watt de eerste radar.
    • 21 maart » Perzië wordt hernoemd tot Iran.
    • 19 mei » Hitler opent het eerste stuk Reichsautobahn tussen Frankfurt en Darmstadt.
    • 3 oktober » Het Italiaanse leger van dictator Mussolini valt het keizerrijk van Haile Selassie, Abessinië, binnen.
    • 12 november » De eerste lobotomie wordt uitgevoerd, in Lissabon.
  • De temperatuur op 13 oktober 1995 lag tussen 10,1 °C en 18,4 °C en was gemiddeld 14,0 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 1,2 uur zonneschijn (11%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1995: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,4 miljoen inwoners.
    • 1 mei » TMF, het eerste Nederlandse muziekkanaal, gaat van start.
    • 10 mei » De regering van Japan aanvaardt een aanvullende begroting van 2,73 biljoen yen (ruim 50 miljard gulden) die de kwakkelende economie nieuwe impulsen moet geven.
    • 16 mei » Op verzoek van justitie in Duitsland doet de politie huiszoeking bij Martijn Freling, die in Rotterdam voor de extreem-rechtse CP'86 in de gemeenteraad zit.
    • 23 mei » In Rome wordt de grootste moskee van Europa ingewijd.
    • 24 mei » AFC Ajax wint de Champions League. In de finale in Wenen is de Nederlandse voetbalclub met 1-0 te sterk voor het Italiaanse AC Milan.
    • 4 juni » Bosnische Kroaten, gesteund door Kroatische legereenheden, hebben volgens Servische militaire bronnen de vitale aanvoerroute naar Knin, 'hoofdstad' van de Servische enclave Krajina, met artillerie onder vuur genomen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Gouw

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Gouw.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Gouw.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Gouw (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I45210.php : benaderd 14 februari 2026), "Godefridus Angelinus de Gouw (1935-1995)".