De temperatuur op 26 april 1918 lag tussen 5,8 °C en 12,4 °C en was gemiddeld 9,1 °C. Er was 0,4 mm neerslag. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
7 mei » Vrede van Boekarest tussen Roemenië en de Centrale mogendheden.
15 mei » De Finse Burgeroorlog eindigt.
28 oktober » Tsjecho-Slowakije wordt onafhankelijk van Oostenrijk-Hongarije.
11 november » In de Eerste Wereldoorlog wordt een wapenstilstand bereikt.
12 november » Geïnspireerd door de omwentelingen in Duitsland en Rusland roept de Nederlandse socialistische leider Pieter Jelles Troelstra op tot revolutie. Hij veroorzaakt paniek, maar krijgt geen bijval.
1 december » IJsland wordt onafhankelijk van Denemarken
Trouwdag 25 november 1946
De temperatuur op 25 november 1946 lag tussen 5,9 °C en 11,6 °C en was gemiddeld 8,9 °C. Er was 3,5 uur zonneschijn (42%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
16 maart » NSB-propagandist Max Blokzijl wordt wegens landverraad gefusilleerd op de Waalsdorpervlakte.
12 april » Syrië wordt onafhankelijk van Frankrijk.
17 april » Syrië wordt onafhankelijk van Frankrijk.
2 juni » Na een volksraadpleging wordt Italië een republiek.
18 juni » In Bogota wordt de Colombiaanse voetbalclub Millonarios opgericht.
5 december » New York wordt verkozen tot permanente zetel van de Verenigde Naties.
Dag van overlijden 31 juli 2000
De temperatuur op 31 juli 2000 lag tussen 11,6 °C en 23,2 °C en was gemiddeld 18,3 °C. Er was 11,1 uur zonneschijn (71%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
22 februari » In seksclub 'Esther' in Haarlem worden vier mensen vermoord, onder wie een lid en een kandidaat-lid van de Hells Angels; het blijkt om een criminele afrekening te gaan.
26 april » Het Andorrees voetbalelftal behaalt de grootste overwinning uit haar geschiedenis. De ploeg wint in een vriendschappelijk duel op eigen veld met 2-0 van Wit-Rusland.
16 juni » De Veiligheidsraad neemt naar aanleiding van hernieuwde gevechten tussen Oeganda en Rwanda in Kisangani unaniem een resolutie (1304) aan waarin het optreden van beide landen in de DR Congo veroordeeld wordt.
11 oktober » Oprichting van de rooms-katholieke Missio sui juris Bakoe in Azerbeidzjan.
21 november » De Iraakse premier Tariq Aziz zoekt toenadering tot Libanon, Syrië en Jordanië om één groot land te vormen.
4 december » Gustavo Kuerten lost Marat Safin na twee weken af als nummer één op de wereldranglijst der tennisprofessionals; de Braziliaan moet die positie na acht weken weer afstaan aan diezelfde Rus.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I345238.php : benaderd 24 oktober 2026), "Hermanus Johannes Passon (1918-2000)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.