Database Van Broekhoven » Antonia Christina van der Raaij (1868-1946)

Persoonlijke gegevens Antonia Christina van der Raaij 


Gezin van Antonia Christina van der Raaij

Zij is getrouwd met Johannes Heijneman.

Zij zijn getrouwd op 30 januari 1889 te Amsterdam, Noord-Holland, Nederland, zij was toen 20 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antonia Christina van der Raaij?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Antonia Christina van der Raaij

Antonia Christina van der Raaij
1868-1946

1889

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 november 1868 lag rond de 4,8 °C. De winddruk was 16 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 73%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • In het jaar 1868: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 20 februari » Huwelijk van prins Lodewijk van Beieren en aartshertogin Maria Theresia Henriëtte van Oostenrijk-Este in Wenen.
    • 23 juni » Christopher Sholes verkrijgt octrooi op de eerste schrijfmachine.
    • 7 augustus » Oprichting van de Rooms-katholieke Apostolische Prefectuur Denemarken.
    • 18 augustus » De Britse astronoom Norman Lockyer ontdekt helium op de zon.
    • 23 september » Puerto Rico verklaart zich onafhankelijk van Spanje.
    • 28 september » Koningin Isabella II van Spanje vlucht naar Frankrijk.
  • De temperatuur op 30 januari 1889 lag rond de 6,3 °C. Er was 3 mm neerslag. De winddruk was 18 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 97%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1889: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 3 april » De Staten-Generaal, in verenigde vergadering bijeen, verklaren de Nederlandse koning Willem III wegens ziekte buiten staat de regering waar te nemen.
    • 27 juni » Huwelijk van prins Willem van Hohenzollern en prinses Maria Theresia van Bourbon in Slot Sigmaringen.
    • 6 september » In Antwerpen ontploft de patroonfabriek Corvilain. Er vallen 95 slachtoffers.
    • 15 oktober » Opening van het Centraal Station te Amsterdam, gebouwd naar een ontwerp van Pierre Cuypers.
    • 2 november » North Dakota en South Dakota worden staten van de Verenigde Staten.
    • 8 december » Op initiatief van Pim Mulier wordt de Nederlandse Atletiek en Voetbalbond, de voorloper van de KNVB, opgericht.
  • De temperatuur op 15 augustus 1946 lag tussen 8,6 °C en 16,8 °C en was gemiddeld 13,3 °C. Er was 3,5 mm neerslag gedurende 2,4 uur. Er was 2,7 uur zonneschijn (18%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1946: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,3 miljoen inwoners.
    • 10 januari » Voor het eerst wordt met radar een verbinding met de maan gemaakt.
    • 17 februari » Een aantal prominente Nederlanders richt het Humanistisch Verbond op.
    • 2 maart » De communistische leider Hồ Chí Minh roept zichzelf uit tot president van Noord-Vietnam.
    • 4 maart » Oprichting van de Duitse voetbalclub FC Erzgebirge Aue.
    • 2 juni » Na een volksraadpleging wordt Italië een republiek.
    • 15 november » De overeenkomst van Linggadjati wordt op 15 november gesloten: politiek akkoord tussen de Nederlandse regering en de leiding van de eenzijdig uitgeroepen Republik Indonesia.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van der Raaij


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I201635.php : benaderd 19 oktober 2026), "Antonia Christina van der Raaij (1868-1946)".