Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 21 maart 2020.
De auteur van deze publicatie heeft toestemming van de persoon in kwestie (voor zover het een levende persoon betreft) voor het vermelden van de gegevens.
De temperatuur op 29 juni 1732 lag rond de 17,0 °C. Er was 4 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het zuid-westen. Typering van het weer: betrokken. Bron: KNMI
De temperatuur op 18 mei 1755 lag rond de 8,0 °C. Er was 2 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Typering van het weer: betrokken regen. Bron: KNMI
1 november » Zware aardbeving te Lissabon (8,7 op de schaal van Richter) en een bijkomende vloedgolf: 70.000 doden.
Dag van overlijden 18 mei 1793
De temperatuur op 18 mei 1793 lag rond de 11,0 °C. De wind kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Typering van het weer: betrokken regen winderig. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Leen Schaap, "Database Schaap", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-schaap/I9871.php : benaderd 4 mei 2025), "Pieter Jansz de Boer (1732-1793)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.