Database Schaap » Cornelis Adriaansen van der Weele

Persoonlijke gegevens Cornelis Adriaansen van der Weele 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 26 december 2019.

De auteur van deze publicatie heeft toestemming van de persoon in kwestie (voor zover het een levende persoon betreft) voor het vermelden van de gegevens.


Gezin van Cornelis Adriaansen van der Weele

Hij is getrouwd met Adriaantje Tomassen van Doezelaar.

Zij zijn getrouwd op 22 juni 1791 te Elkerzee, Zeeland, Nederland.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Adriaansen van der Weele?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van der Weele


De publicatie Database Schaap is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Leen Schaap, "Database Schaap", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-schaap/I8946.php : benaderd 3 mei 2025), "Cornelis Adriaansen van der Weele".