Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 14 maart 2018.
De auteur van deze publicatie heeft toestemming van de persoon in kwestie (voor zover het een levende persoon betreft) voor het vermelden van de gegevens.
De temperatuur op 21 augustus 1961 lag tussen 14,1 °C en 17,2 °C en was gemiddeld 15,8 °C. Er was 15,2 mm neerslag gedurende 5,6 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
3 januari » Oprichting van de rooms-katholieke Bisschoppelijke Hiërarchie in Indonesië met zeven aartsbisdommen en 21 bisdommen.
11 april » Begin van het proces tegen Adolf Eichmann in Jeruzalem.
12 april » Lancering van de Vostok 1 met aan boord Joeri Gagarin. Hiermee was de eerste mens in de ruimte een feit. De Vostok 1 vloog in 1 uur en 48 minuten één keer rond de aarde.
25 april » De Amerikaan Jack Kilby (Texas Instruments) krijgt octrooi op de geïntegreerde schakeling oftewel de ic-chip.
4 mei » Tijdens de Nationale Dodenherdenking wordt het Vrijheidscarillon op het Plein '40-'45 in Amsterdam ingeluid.
15 december » Adolf Eichmann wordt in Jeruzalem ter dood veroordeeld voor zijn aandeel in de Holocaust.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Leen Schaap, "Database Schaap", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-schaap/I6788.php : benaderd 23 september 2026), "Hans van der Horst (1961-)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.