Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 5 januari 2018.
De auteur van deze publicatie heeft toestemming van de persoon in kwestie (voor zover het een levende persoon betreft) voor het vermelden van de gegevens.
De temperatuur op 23 juli 1937 lag tussen 12,5 °C en 17,1 °C en was gemiddeld 15,1 °C. Er was 1,7 mm neerslag gedurende 3,8 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
1 januari » Anastasio Somoza García wordt President van Nicaragua.
16 maart » Willy Walden en Piet Muijselaar treden voor het eerst op als de dames Snip en Snap.
27 maart » In Rotterdam wordt het Stadion Feijenoord (de Kuip) officieel in gebruik genomen. Feyenoord speelt een wedstrijd tegen het Belgische Beerschot en wint met 5-2.
21 april » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Deportivo Universidad Católica.
27 mei » De Golden Gate Bridge gaat open voor het verkeer.
2 juli » Pilote Amelia Earhart verdwijnt spoorloos boven de Stille Oceaan.
Trouwdag 14 juli 1962
De temperatuur op 14 juli 1962 lag tussen 8,9 °C en 20,4 °C en was gemiddeld 15,3 °C. Er was 1,9 uur zonneschijn (12%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Leen Schaap, "Database Schaap", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-schaap/I6769.php : benaderd 24 september 2026), "Albertus Timmerman (1937-)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.