Database Schaap » Evert van der Horst (1912-1954)

Persoonlijke gegevens Evert van der Horst 

De auteur van deze publicatie heeft toestemming van de persoon in kwestie (voor zover het een levende persoon betreft) voor het vermelden van de gegevens.


Gezin van Evert van der Horst

(1) Hij is getrouwd met Johanna Elisabeth Niesing.

Zij zijn getrouwd.


(2) Hij is getrouwd met Geurtje Dirkje van Klooster.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Evert van der Horst?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Evert van der Horst

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Evert van der Horst

Gerritje Bos
1874-1957

Evert van der Horst
1912-1954

(1) 
(2) 

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 27 januari 1912 lag tussen -5,4 °C en -0,1 °C en was gemiddeld -2,1 °C. Er was 5,3 uur zonneschijn (60%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 17 januari » De Brit Robert Falcon Scott bereikt de Zuidpool, meer dan een maand na zijn rivaal Roald Amundsen.
      • 6 april » De Duitse zwemmer Kurt Bretting verbetert in Brussel het wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 1.02,4. Het oude record (1.02,8) stond sinds 15 april 1910 op naam van de Amerikaan Charles Daniels.
      • 16 april » Oprichting van de Kroatische voetbalclub RNK Split.
      • 5 mei » De Pravda verschijnt voor het eerst als bolsjewistisch partijblad.
      • 16 juni » Rusland en Frankrijk sluiten een marineverdrag.
      • 3 december » Einde van de eerste Balkanoorlog.
    • De temperatuur op 19 april 1954 lag tussen 2,7 °C en 9,0 °C en was gemiddeld 5,5 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 0,4 uur. Er was 7,3 uur zonneschijn (52%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1954: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,6 miljoen inwoners.
      • 3 februari » De tiende Elfstedentocht wordt gewonnen door Jeen van den Berg.
      • 4 maart » Peter Bent Brigham Hospital in Boston geeft aan de eerste succesvolle niertransplantatie te hebben gedaan.
      • 17 mei » Het Amerikaanse Hooggerechtshof geeft een arrest in de zaak Brown vs. The Board of Education waardoor de Amerikaanse middelbare scholen gedesegregeerd worden.
      • 6 juni » Eerste Eurovisie-uitzending met een verslag van het Narcissenfeest in Montreux.
      • 4 september » Het standbeeld van Bartje wordt onthuld in Assen.
      • 29 november » De immigratiefaciliteiten op Ellis Island in de haven van New York worden gesloten. Vanaf 1892 waren meer dan 12 miljoen immigranten via Ellis Island de Verenigde Staten binnengekomen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1908 » Émile Binet, Belgisch atleet († 1958)
    • 1910 » Abe Aaron, Canadees-Amerikaans jazz-klarinettist en -saxofonist († 1970)
    • 1910 » Edvard Kardelj, Sloveens politicus en partizaan († 1979)
    • 1912 » Arne Næss, Noors filosoof († 2009)
    • 1913 » Lodewijk Prins, Nederlands schaker († 1999)
    • 1921 » Donna Reed, Amerikaans actrice († 1986)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van der Horst


    De publicatie Database Schaap is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Leen Schaap, "Database Schaap", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-schaap/I6733.php : benaderd 28 mei 2026), "Evert van der Horst (1912-1954)".