Database Schaap » Margaretha Elisabeth Schroeder

Persoonlijke gegevens Margaretha Elisabeth Schroeder 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 21 april 2017.

De auteur van deze publicatie heeft toestemming van de persoon in kwestie (voor zover het een levende persoon betreft) voor het vermelden van de gegevens.


Gezin van Margaretha Elisabeth Schroeder

Zij is getrouwd met Matthijs Fredrik Lunstroo.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Alida Lunstroo  1855-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Margaretha Elisabeth Schroeder?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Margaretha Elisabeth Schroeder

Margaretha Elisabeth Schroeder
????-



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Schroeder


De publicatie Database Schaap is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Leen Schaap, "Database Schaap", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-schaap/I6287.php : benaderd 25 december 2025), "Margaretha Elisabeth Schroeder".