Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 18 juni 2014.
De auteur van deze publicatie heeft toestemming van de persoon in kwestie (voor zover het een levende persoon betreft) voor het vermelden van de gegevens.
De temperatuur op 8 april 2014 lag tussen 6,3 °C en 13,8 °C en was gemiddeld 9,1 °C. Er was 6,7 mm neerslag gedurende 3,0 uur. Er was 5,0 uur zonneschijn (37%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
22 februari » Dubbel succes voor Nederland tijdens de Olympische Winterspelen in Sotsji. Zowel de mannen als de vrouwen winnen goud op de ploegenachtervolging schaatsen.
13 juni » Nederland verslaat Spanje met 1-5 in de groepsfase op het WK voetbal.
25 juni » Het Roemeense parlement wil dat president Traian Basescu aftreedt nu zijn broer is opgepakt omdat deze smeergeld zou hebben aangenomen.
15 juli » Het Roemeense Openbaar Ministerie gaat in hoger beroep tegen de laatste vonnissen van de rechtbank in de zaak rond de schilderijenroof uit de Rotterdamse Kunsthal.
25 juli » De Regering-Bourgeois wordt beëdigd.
31 oktober » Blaise Compaoré stapt op als president van Burkina Faso.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Leen Schaap, "Database Schaap", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-schaap/I4879.php : benaderd 8 februari 2026), "Barthelomeus Johannes "Bart" Kokke (1934-2014)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.