Database Schaap » Antje Maria Nusteeg (1880-1964)

Persoonlijke gegevens Antje Maria Nusteeg 


Gezin van Antje Maria Nusteeg

(1) Zij is getrouwd met Hendrik Jacob Iken.

Zij zijn getrouwd op 23 januari 1908 te Depok West Java, Indonesië, zij was toen 27 jaar oud.


(2) Zij is getrouwd met Daniel Iken.

Zij zijn getrouwd op 24 februari 1917, zij was toen 36 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Willem Iken  1918-1997 


Notities over Antje Maria Nusteeg

adres : Kattegat 5 Amsterdam

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antje Maria Nusteeg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Antje Maria Nusteeg

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Antje Maria Nusteeg

Marretje Iken
1803-????

Antje Maria Nusteeg
1880-1964

(1) 1908
(2) 1917

Daniel Iken
1873-1935

Willem Iken
1918-1997

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 17 mei 1880 lag rond de 13,3 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 48%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
    • In het jaar 1880: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 1 januari » De aanleg van het Panamakanaal vangt aan.
      • 27 januari » Thomas Edison ontvangt octrooi (#223898) op de gloeilamp.
      • 27 april » Clarke en Foster krijgen een patent op het eerste elektrische hoortoestel.
      • 24 juni » Eerste uitvoering van O Canada, het lied dat later het volkslied van Canada zou worden.
      • 20 oktober » De Vrije Universiteit Amsterdam wordt opgericht.
      • 11 november » Ned Kelly, een Australische outlaw, wordt opgehangen in Melbourne.
    • De temperatuur op 24 februari 1917 lag tussen -0.2 °C en 4,1 °C en was gemiddeld 2,3 °C. Er was 0.5 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
      • 9 april » Canadezen veroveren Vimy Ridge tijdens een offensief bij Arras.
      • 26 juni » De eerste Amerikaanse troepen landen in Frankrijk.
      • 5 juli » Het Aardappeloproer in Amsterdam mondt uit in een veldslag op het Haarlemmerplein, waarbij militairen het vuur openen op de menigte. De opstand wordt neergeslagen. Er vallen 9 doden en 114 gewonden
      • 12 juli » Troonsafstand van koning Constantijn I van Griekenland.
      • 15 december » Matrozen van de Z 8 organiseren uit ontevredenheid over de slechte kwaliteit van het brood een eigen voedselactie. Hierbij wordt bij de aanleverende bakkerij het bedorven brood onder druk omgeruild.
      • 15 december » Wapenstilstand aan het oostfront, de onderhandelingen lopen uit op de Vrede van Brest-Litovsk.
    • De temperatuur op 24 april 1964 lag tussen 5,9 °C en 8,0 °C en was gemiddeld 6,8 °C. Er was 4,9 mm neerslag gedurende 5,6 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
    • In het jaar 1964: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,0 miljoen inwoners.
      • 12 januari » John Okello, een Oegandese militair, leidt een staatsgreep op Zanzibar, waarbij de democratisch verkozen regering en de sultan omvergeworpen worden.
      • 29 februari » Zwemster Dawn Fraser uit Australië scherpt in Sydney haar eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 58,9.
      • 14 maart » De rechtbank vindt Jack Ruby schuldig aan de moord op Lee Harvey Oswald.
      • 4 juni » Benoeming van de Nederlander Johannes Willebrands, secretaris van het Secretariaat voor de Eenheid onder de Christenen, tot titulair bisschop van Mauriana.
      • 6 september » Jan Janssen wordt in Sallanches wereldkampioen wielrennen.
      • 1 oktober » Nederland 2 gaat als tweede officiële Nederlandse televisiezender van start.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1866 » Erik Satie, Frans componist en pianist († 1925)
    • 1870 » Newton Moore, 8 premier van West-Australië (overleden 1936
    • 1883 » Cor Bruijn, Nederlands schrijver van streekromans († 1978)
    • 1889 » Alfonso Reyes, Mexicaans schrijver († 1959)
    • 1898 » Karl Mauss, Duits generaal († 1959)
    • 1904 » Jean Gabin, Frans filmacteur († 1976)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Nusteeg

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Nusteeg.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Nusteeg.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Nusteeg (onder)zoekt.

    De publicatie Database Schaap is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Leen Schaap, "Database Schaap", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-schaap/I3696.php : benaderd 2 mei 2025), "Antje Maria Nusteeg (1880-1964)".