Database Schaap » Guda Hagenaar (1935-2012)

Persoonlijke gegevens Guda Hagenaar 

De auteur van deze publicatie heeft toestemming van de persoon in kwestie (voor zover het een levende persoon betreft) voor het vermelden van de gegevens.


Gezin van Guda Hagenaar

Zij is getrouwd met Klaas Dirk Schaap.

Zij zijn getrouwd op 5 juni 1957 te Zaandam, Noord-Holland, Nederland, zij was toen 22 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Dirk Schaap  1963- 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Guda Hagenaar?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Guda Hagenaar

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Guda Hagenaar


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 2 juni 1935 lag tussen 3,8 °C en 18,8 °C en was gemiddeld 11,6 °C. Er was 9,9 mm neerslag gedurende 1,3 uur. Er was 4,1 uur zonneschijn (25%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
      • 28 januari » IJsland is het eerste land waar abortus gelegaliseerd wordt.
      • 26 april » Het Nationaal Park De Hoge Veluwe wordt gesticht.
      • 1 mei » De dorpen Soetermeer en Zegwaard fuseren als gemeente Zoetermeer.
      • 7 juli » Priesterwijding van Albino Luciani.
      • 23 juli » Aan de Kreekweg in Rotterdam-Zuid wordt de eerste paal geslagen voor een nieuw voetbalstadion. Door de zachte winter kan Stadion Feijenoord al een jaar later in gebruik worden genomen, met de wedstrijd Feyenoord-Beerschot (5-2).
      • 11 november » António Egas Moniz voert de allereerste lobotomie uit.
    • De temperatuur op 5 juni 1957 lag tussen 8,0 °C en 13,7 °C en was gemiddeld 11,2 °C. Er was 1,3 mm neerslag gedurende 1,4 uur. Er was 2,3 uur zonneschijn (14%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1957: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,0 miljoen inwoners.
      • 4 januari » Elvis Presley wordt goedgekeurd voor militaire dienst.
      • 13 januari » Het speelgoedbedrijf Wham-O produceert de eerste frisbee.
      • 28 februari » Guust Flater verschijnt voor het eerst in het weekblad Robbedoes.
      • 9 mei » Paul-Henri Spaak wordt secretaris-generaal van de NAVO.
      • 12 juli » Dr. Leroy Burney legt voor het eerst verband tussen roken en longkanker.
      • 14 oktober » In Valencia (Spanje) stroomt de rivier Turia over waardoor het oude centrum van de stad zwaar wordt getroffen. Als gevolg van deze ramp komen meer dan 400 personen om het leven.
    • De temperatuur op 2 januari 2012 lag tussen 4,6 °C en 10,3 °C en was gemiddeld 7,5 °C. Er was -0.1 mm neerslag. Er was 2,9 uur zonneschijn (37%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2012: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,7 miljoen inwoners.
      • 15 januari » Voor de Albanese kust zinkt de onder Sierra Leoonse vlag varende olietanker Edirne na brandstof te hebben gelost in de haven van Durrës. Twee bemanningsleden en de kapitein komen om het leven.
      • 25 maart » Macky Sall wordt gekozen tot president van Senegal, als opvolger van Abdoulaye Wade.
      • 3 april » In Roemenië ontstaat grote opschudding omdat een discotheekeigenaar voor zijn bouwplannen de plaatselijke begraafplaats in één nacht heeft leeggeruimd en de stoffelijke overschotten op een vuilstortplaats heeft gedumpt.
      • 14 april » De Wit-Russische oppositieleider Andrej Sannikov, die in 2011 tot vijf jaar cel was veroordeeld, krijgt gratie en wordt vrijgelaten.
      • 25 juli » President Aleksandr Loekasjenko van Wit-Rusland, tevens voorzitter van het Wit-Russische Olympisch Comité, is niet welkom bij de Olympische Spelen in Londen. De Britse regering weigert het reisverbod op te heffen dat de Europese Unie voor de autoritaire president heeft ingesteld.
      • 1 december » In de Nederlandse stad Amsterdam vindt de tiende editie van het Junior Eurovisiesongfestival 2012 plaats.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Hagenaar

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hagenaar.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hagenaar.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hagenaar (onder)zoekt.

    De publicatie Database Schaap is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Leen Schaap, "Database Schaap", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-schaap/I257.php : benaderd 3 mei 2025), "Guda Hagenaar (1935-2012)".