Database Schaap » Johanna Beving (1877-????)

Persoonlijke gegevens Johanna Beving 

  • Zij is geboren in het jaar 1877.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 13 december 2011.

Gezin van Johanna Beving

Zij is getrouwd met Theodorus Elberse.

Zij zijn getrouwd op 8 augustus 1902 te Vleuten, Utrecht, Nederland, zij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Geertrui Elberse  1909-1917

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Beving?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Beving

Johanna Beving
1877-????

1902

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 augustus 1902 lag tussen 11,7 °C en 21,0 °C en was gemiddeld 15,3 °C. Er was 2,4 uur zonneschijn (16%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 2 april » Dimitri Spijagin (Russisch minister van Binnenlandse Zaken wordt in Mariinskipaleis vermoordt door een terrorist)
    • 8 mei » Op Martinique barst een vulkaan uit. Gloeiend hete lava stroomt over de hellingen van de Mont Pelée naar beneden. Ten gevolge van die uitbarsting verliezen vele mensen het leven en wordt de voornaamste stad op het eiland, Saint Pierre, verwoest.
    • 20 mei » Cuba wordt onafhankelijk van de Verenigde Staten.
    • 23 juli » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub SBV Excelsior.
    • 18 augustus » Oprichting van de Oostenrijkse omnisportvereniging Grazer AK.
    • 31 oktober » Voltooiing van de eerste telegraafkabel door de Stille Oceaan.

Over de familienaam Beving

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Beving.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Beving.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Beving (onder)zoekt.

De publicatie Database Schaap is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Leen Schaap, "Database Schaap", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-schaap/I2528.php : benaderd 12 februari 2026), "Johanna Beving (1877-????)".