Database Schaap » Johanna Thesing (1890-1966)

Persoonlijke gegevens Johanna Thesing 

De auteur van deze publicatie heeft toestemming van de persoon in kwestie (voor zover het een levende persoon betreft) voor het vermelden van de gegevens.


Gezin van Johanna Thesing

Zij is getrouwd met Willem Schaap.

[[Niet verwerkt: - MARR SOUR REFN 158]]

Zij zijn getrouwd op 2 augustus 1917 te Zaandam, Noord-Holland, Nederland, zij was toen 27 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Thesing?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Thesing

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Thesing

Johanna Thesing
1890-1966

1917

Willem Schaap
1882-1918


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 2 augustus 1917 lag tussen 12,8 °C en 14,6 °C en was gemiddeld 13,8 °C. Er was 9,0 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
      • 12 februari » In Toluca wordt de Mexicaanse voetbalclub Deportivo Toluca FC opgericht.
      • 26 februari » In Utrecht wordt de eerste Jaarbeurs gehouden.
      • 30 april » Bij een vergissingsbombardement op Zierikzee komen drie personen om het leven. Een Brits vliegtuig had verkeerd genavigeerd en was in de veronderstelling boven België te vliegen.
      • 30 april » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Atlético Progreso.
      • 14 september » Na de revolutie in februari van 1917 wordt de republiek in Rusland uitgeroepen.
      • 6 december » Finland en Litouwen verklaren zich onafhankelijk van Rusland.

    Over de familienaam Thesing

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Thesing.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Thesing.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Thesing (onder)zoekt.

    De publicatie Database Schaap is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Leen Schaap, "Database Schaap", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-schaap/I249.php : benaderd 2 mei 2025), "Johanna Thesing (1890-1966)".