Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 10 januari 2015.
De auteur van deze publicatie heeft toestemming van de persoon in kwestie (voor zover het een levende persoon betreft) voor het vermelden van de gegevens.
De temperatuur op 12 oktober 1971 lag tussen 8,0 °C en 19,4 °C en was gemiddeld 14,1 °C. Er was 1,8 mm neerslag gedurende 0,9 uur. Er was 4,1 uur zonneschijn (37%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
5 februari » De brand in het station van Luzern (Zwitserland) verwoest het hele gebouw.
10 juni » Tijdens een concert van de Britse rockband Jethro Tull in het amfitheater Red Rocks in Colorado breken rellen uit. De politie uit Denver bedwelmt de band en het publiek met traangas.
10 juli » Godfried Bomans begint een verblijf van één week op Rottumerplaat.
4 augustus » Eerste vlucht van een Agusta A109, een helikopter van het Italiaanse bedrijf Agusta. De aankoop ervan door de Belgische Luchtmacht zorgde eind jaren 1980 voor het Agustaschandaal.
25 augustus » Mark Spitz verbetert in Houston zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vlinderslag met zes tiende van een seconde tot 55,0.
15 november » Intel introduceert de 4004-microprocessor voor microcomputers.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Leen Schaap, "Database Schaap", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-schaap/I227.php : benaderd 17 oktober 2026), "Rene Klaasse (1971-)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.