Dambomen, negen verschillende stambomen DAM » Adam Tuiten (1925-1974)

Persoonlijke gegevens Adam Tuiten 


Gezin van Adam Tuiten

Hij is getrouwd met Albertje Dam.

Zij zijn getrouwd op 17 januari 1946 te Heerenveen, hij was toen 20 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adam Tuiten?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adam Tuiten

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adam Tuiten


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. B.S. Heerenveen, akte 11

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 14 juni 1925 lag tussen 9,1 °C en 19,3 °C en was gemiddeld 13,8 °C. Er was 6,5 uur zonneschijn (39%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
      • 19 maart » Bisschopswijding van Angelo Roncalli, apostolisch visitator in Bulgarije, in Rome door kardinaal Giovanni Tacci Porcelli.
      • 1 mei » Oprichting van de Ecuadoraanse voetbalclub Barcelona Sporting Club.
      • 19 juli » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Ternana Calcio.
      • 1 november » Oprichting van de VARA.
      • 10 november » Gerrit Hendrik Kersten zorgde voor het aannemen van een amendement dat de val van kabinet-Colijn I veroorzaakte.
      • 1 december » In Londen wordt het Verdrag van Locarno getekend. De betrekkingen met het in de Eerste Wereldoorlog verslagen Duitsland worden genormaliseerd.
    • De temperatuur op 17 januari 1946 lag tussen -7,1 °C en -1,4 °C en was gemiddeld -4,4 °C. Er was 7,3 uur zonneschijn (88%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
    • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1946: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,3 miljoen inwoners.
      • 26 februari » Oprichting JOVD.
      • 24 maart » Eerste uitzending van Alistair Cookes Letter from America.
      • 1 mei » Encycliek Deiparae Virginis Mariae van paus Pius XII over de Tenhemelopneming van Maria.
      • 4 mei » De eerste Nationale Dodenherdenking op de Dam in Amsterdam.
      • 1 augustus » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub UC Sampdoria.
      • 27 oktober » Leo Fender maakt de eerste Fender-versterker in een schuurtje in zijn tuin, de bekende stratocaster e.d. volgen later.
    • De temperatuur op 28 juni 1974 lag tussen 10,5 °C en 18,4 °C en was gemiddeld 14,5 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 2,5 uur zonneschijn (15%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • In het jaar 1974: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,5 miljoen inwoners.
      • 23 januari » Bij een schoolbrand in een internaat in het Belgische Heusden komen 23 jongens van de leeftijd van 12 tot 15 jaar om het leven. Zie Internaatsbrand Heusden-Zolder.
      • 18 maart » Olie-embargo: De meeste OPEC-landen eindigen een vijf maanden durende olie-embargo tegen de Verenigde Staten, Europa en Japan.
      • 27 maart » Het Nederlands voetbalelftal speelt in Rotterdam met 1-1 gelijk tegen Oostenrijk in de voorbereiding op het Wereldkampioenschap voetbal 1974 in West-Duitsland. Aanvaller Ruud Geels maakt zijn debuut voor Oranje.
      • 9 april » Opening van het Ghenceastadion, een voetbalstadion in Boekarest, Roemenië en de thuisbasis van Steaua Boekarest.
      • 3 juli » Het Nederlands voetbalelftal wint met 2-0 van Brazilië bij het WK voetbal 1974 in West-Duitsland. Johan Neeskens en Johan Cruijff scoren in Dortmund.
      • 9 augustus » De tanker Metula van de Curaçaosche Scheepvaart Mij. uit Willemstad loopt aan de grond in de Straat Magellaan bij Zuid-Chili. 53.000 ton ruwe olie vervuilt de stranden van Vuurland en tot 40.000 pinguïns komen om.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1921 » Yasuhiro Ishimoto, Japans-Amerikaans fotograaf († 2012)
    • 1926 » Ivan Moscovich, Joegoslavisch bedenker van raadsels en puzzels
    • 1927 » Pedro Aguilar, Puerto Ricaans danser († 2009)
    • 1928 » Che Guevara, Argentijns-Cubaans revolutionair († 1967)
    • 1928 » Robert Brout, Belgisch natuurkundige († 2011)
    • 1929 » Sjoerd Royer, Nederlands rechtsgeleerde; president van de Hoge Raad der Nederlanden († 2019)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Tuiten

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Tuiten.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Tuiten.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Tuiten (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Wicher Dam, "Dambomen, negen verschillende stambomen DAM", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/dambomen/I25343.php : benaderd 1 oktober 2026), "Adam Tuiten (1925-1974)".