Dambomen, negen verschillende stambomen DAM » Johanna van Staveren (1917-2003)

Persoonlijke gegevens Johanna van Staveren 


Gezin van Johanna van Staveren

Zij is getrouwd met Jan Johannes Dam.

Zij zijn getrouwd op 19 juli 1944 te Leiden, zij was toen 26 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. Margaretha Dam  1948-2000
  4. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna van Staveren?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna van Staveren

Johanna van Staveren
1917-2003

1944

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 augustus 1917 lag tussen 8,7 °C en 18,5 °C en was gemiddeld 14,4 °C. Er was 1,0 mm neerslag. Er was 7,0 uur zonneschijn (50%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 8 maart » De februarirevolutie begint in Petrograd (Sint-Petersburg), Rusland (23 februari op de juliaanse kalender).
    • 30 april » Bij een vergissingsbombardement op Zierikzee komen drie personen om het leven. Een Brits vliegtuig had verkeerd genavigeerd en was in de veronderstelling boven België te vliegen.
    • 7 juni » Nieuw-Zeelandse troepen vallen de beruchte "Messines Ridge" bij de Belgische plaats Wijtschate aan; de aanval duurt tot de 17de.
    • 4 augustus » Fransman Lucien Lévy vraagt patent aan voor een heterodyne ontvanger.
    • 15 oktober » In Vincennes vlak buiten Parijs wordt Mata Hari door een vuurpeloton geëxecuteerd, op grond van spionage voor Duitsland.
    • 6 december » Finland en Litouwen verklaren zich onafhankelijk van Rusland.
  • De temperatuur op 19 juli 1944 lag tussen 10,5 °C en 21,8 °C en was gemiddeld 16,0 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 7,7 uur zonneschijn (48%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1944: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 10 juni » In het Franse dorp Oradour-sur-Glane worden bijna alle inwoners (642) afgeslacht door het eerste regiment 'Der Führer' van de 2. SS-Panzer-Division Das Reich.
    • 30 juni » Voorlopig verschijnt het laatste nummer van het Dagblad van het Oosten.
    • 7 juli » Boven Hoorn komen twee Amerikaanse B-17 bommenwerpers met elkaar in botsing en storten neer. Daarbij komen dertien van de twintig bemanningsleden en een inwoonster van Hoorn om het leven.
    • 23 augustus » Oblast Pskov wordt gesticht als afsplitsing van oblast Leningrad.
    • 28 augustus » Marseille en Toulon worden bij Operatie Dragoon bevrijd door de geallieerden.
    • 14 september » Als eerste Nederlandse stad wordt Maastricht bevrijd van de Duitsers.
  • De temperatuur op 10 april 2003 lag tussen -0,4 °C en 7,3 °C en was gemiddeld 2,8 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 5,6 uur zonneschijn (41%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 juli 2002 tot dinsdag 27 mei 2003 was er in Nederland het kabinet Balkenende I met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2003: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,2 miljoen inwoners.
    • 4 februari » Joegoslavië wordt hernoemd tot Servië en Montenegro.
    • 1 maart » Al Qaida-kopman Khalid Sheikh Mohammed wordt gearresteerd in Pakistan.
    • 15 maart » De Westerscheldetunnel tussen Ellewoutsdijk en Terneuzen wordt in gebruik genomen.
    • 10 juli » De ontwerp-grondwet van de Europese Unie wordt gepresenteerd.
    • 10 augustus » Het eerste huwelijk in de ruimte wordt voltrokken. Joeri Malentsjenko trouwt aan boord van het ISS met zijn (op aarde gebleven) vriendin Yekaterina Dmitriyeva.
    • 26 oktober » Judoka Dennis van der Geest wordt voor de negende keer op rij Nederlands kampioen. Hiermee passeert hij Anton Geesink en Hein Essink op de ranglijst aller tijden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1913 » Kees Stip, Nederlands taalkunstenaar († 2001)
  • 1916 » Van Johnson, Amerikaans acteur († 2008)
  • 1917 » Lou van Burg, Nederlands-Duitse showmaster en entertainer († 1986)
  • 1917 » Mel Ferrer, Amerikaans filmacteur, -regisseur en -producent († 2008)
  • 1918 » Leonard Bernstein, Amerikaans dirigent en componist († 1990)
  • 1919 » George Wallace, Amerikaans politicus († 1998)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Staveren


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Wicher Dam, "Dambomen, negen verschillende stambomen DAM", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/dambomen/I24428.php : benaderd 24 september 2026), "Johanna van Staveren (1917-2003)".