Dambomen, negen verschillende stambomen DAM » Everhardus Hubertus van Mild (1876-1941)

Persoonlijke gegevens Everhardus Hubertus van Mild 


Gezin van Everhardus Hubertus van Mild

Hij is getrouwd met Melia Dam.

Zij zijn getrouwd op 13 maart 1902 te Gorinchem, hij was toen 25 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. Antonia van Mild  ± 1914-

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Everhardus Hubertus van Mild?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Everhardus Hubertus van Mild

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Everhardus Hubertus van Mild

Everhardus Hubertus van Mild
1876-1941

1902

Melia Dam
1877-1937


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. B.S. Gorinchem
  2. B.S. Utrecht, akte 776
  3. B.S. Gorinchem, akte 13

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 april 1876 lag rond de 8,1 °C. Er was 2 mm neerslag. De winddruk was 9 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 74 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 87%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • In het jaar 1876: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 7 maart » Alexander Graham Bell ontvangt patent voor de telefoon.
    • 10 maart » Eerste succesvolle telefoongesprek: Alexander Graham Bell spreekt "Mr. Watson, come here, I want to see you."
    • 22 mei » Splitsing van het Apostolisch vicariaat Japan in de apostolische vicariaten Noord-Japan, Centraal-Japan en Zuid-Japan.
    • 30 mei » Staatsgreep van de Jong-Turken.
    • 8 augustus » Thomas Alva Edison verkrijgt octrooi op de stencilmachine.
    • 1 november » Het Noordzeekanaal wordt officieel geopend door koning Willem III.
  • De temperatuur op 13 maart 1902 lag tussen -2,3 °C en 11,8 °C en was gemiddeld 4,8 °C. Er was 5,7 uur zonneschijn (49%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 6 maart » Real Madrid wordt opgericht.
    • 19 april » De pogrom van Chisinau.
    • 20 mei » Cuba wordt onafhankelijk van de Verenigde Staten.
    • 1 juni » De grote staking van Twentse textielarbeiders verloopt. Op het hoogtepunt van de acties waren 45.000 textielarbeiders werkloos, hetzij door staking, hetzij door uitsluiting.
    • 18 augustus » Oprichting van de Oostenrijkse omnisportvereniging Grazer AK.
    • 14 december » Eerste telegraafkabel gelegd onder de Stille Oceaan.
  • De temperatuur op 26 maart 1941 lag tussen 0,8 °C en 4,0 °C en was gemiddeld 1,5 °C. Er was 19,0 mm neerslag gedurende 11,4 uur. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
    • 20 januari » Franklin Delano Roosevelt wordt voor de derde maal als president geïnaugureerd, een unicum in de Amerikaanse geschiedenis.
    • 4 februari » De Maasbode wordt door de Duitse bezetter verboden en verschijnt niet meer.
    • 4 februari » Roy Plunkett maakt – middels een octrooi-aanvraag – zijn uitvinding van het teflon wereldkundig.
    • 23 februari » Glenn Seaborg produceert en isoleert voor het eerst het element plutonium.
    • 26 november » De Verenigde Staten overhandigen Japan het Hull-ultimatum.
    • 9 december » Het Verenigd Koninkrijk en het Gemenebest van Naties verklaren de oorlog aan Japan.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Mild

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Mild.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Mild.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Mild (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Wicher Dam, "Dambomen, negen verschillende stambomen DAM", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/dambomen/I20254.php : benaderd 30 september 2026), "Everhardus Hubertus van Mild (1876-1941)".