Dambomen, negen verschillende stambomen DAM » Wilhelmina "Mien" Lubbers (1926-2007)

Persoonlijke gegevens Wilhelmina "Mien" Lubbers 


Gezin van Wilhelmina "Mien" Lubbers

Zij is getrouwd met Gerrit Pol.

Zij zijn getrouwd op 29 november 1951 te Zwolle, zij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmina "Mien" Lubbers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmina Lubbers

Wilhelmina Lubbers
1926-2007

1951

Gerrit Pol
1927-2002


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. rouwkaart

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 september 1926 lag tussen 6,0 °C en 18,6 °C en was gemiddeld 13,1 °C. Er was 5,1 uur zonneschijn (42%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1926: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,4 miljoen inwoners.
    • 3 januari » Generaal Theodoros Pangalos benoemt zichzelf tot dictator van Griekenland.
    • 23 januari » Nederland speelt in Antwerpen zijn eerste officiële hockeyinterland. Tegenstander is België, dat met 2-1 wordt verslagen.
    • 19 februari » Oprichting van de Noorse voetbalclub Sogndal Idrettslag, het latere Sogndal Fotball.
    • 9 maart » Oprichting van de Noorse voetbalclub Strindheim IL uit Trondheim.
    • 14 maart » François Morel, Canadees componist/muziekpedagoog/dirigent/pianist († 2018)
    • 9 mei » De Amerikaanse ontdekkingsreizigers Richard Byrd en Floyd Bennett vliegen als eersten over de Noordpool.
  • De temperatuur op 29 november 1951 lag tussen 4,8 °C en 10,0 °C en was gemiddeld 7,0 °C. Er was 5,1 mm neerslag gedurende 5,2 uur. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • Van 15 maart 1951 tot 2 september 1952 was er in Nederland het kabinet Drees I met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1951: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,2 miljoen inwoners.
    • 25 februari » Openingsceremonie van de eerste Pan-Amerikaanse Spelen, gehouden in Buenos Aires.
    • 1 juni » De eerste cartoon van WiBo verschijnt op de voorpagina van de Volkskrant.
    • 29 juni » Priesterwijding van de broers Joseph en Georg Ratzinger in Freising door kardinaal Michael von Faulhaber.
    • 20 juli » Een jonge moslim vermoordt in Jeruzalem koning Abdullah van Jordanië.
    • 2 oktober » De eerste Nederlandse televisiezender, Nederland 1, wordt gelanceerd.
    • 25 november » In Quito wordt het Estadio Olímpico Atahualpa officieel in gebruik genomen.
  • De temperatuur op 6 februari 2007 lag tussen -2,3 °C en 4,8 °C en was gemiddeld 0,6 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,8 uur. Er was 3,4 uur zonneschijn (36%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2007: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 1 juni » RTL zendt sinds vandaag alle programma's uit in breedbeeld.
    • 26 juni » Voetbalclub Colo-Colo stelt de Chileense landstitel (Apertura) veilig op de slotdag van de Primera División door Palestino met 1-0 te verslaan.
    • 29 juni » In Londen wordt een aanslag verijdeld door de grotendeels toevallige tijdige vondst van twee autobommen, dankzij de geur van lekkende benzine. Deze moesten waarschijnlijk ontploffen tijdens de ochtendspits.
    • 15 juli » Het Braziliaans voetbalelftal wint de 42ste editie van de strijd om de Copa América door aartsvijand Argentinië in de finale met 3-0 te verslaan.
    • 18 juli » Door een vliegtuigongeluk in São Paulo, Brazilië komen 200 mensen om het leven.
    • 8 november » Voor de eerste maal sinds de ingebruikname wordt de Maeslantkering in de Nieuwe Waterweg uit voorzorg gesloten als gevolg van een mogelijk naderende stormvloed.
  • De temperatuur op 12 februari 2007 lag tussen 6,5 °C en 11,2 °C en was gemiddeld 8,3 °C. Er was 7,9 mm neerslag gedurende 7,4 uur. Er was 1,1 uur zonneschijn (11%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2007: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 23 mei » AC Milan wint de Champions League met een 2-1 overwinning op Liverpool.
    • 10 juni » Lewis Hamilton, die dit jaar voor het eerst in de Formule 1 uitkomt, wint de Grote Prijs van Canada. In dezelfde race vliegt Robert Kubica uit de bocht.
    • 15 juli » Het Braziliaans voetbalelftal wint de 42ste editie van de strijd om de Copa América door aartsvijand Argentinië in de finale met 3-0 te verslaan.
    • 30 september » Haile Gebrselassie rent in Berlijn een nieuw wereldrecord op de marathon (2:04:26).
    • 23 oktober » Umbro wordt voor 408 miljoen euro overgenomen door Nike.
    • 22 december » Het attractiepark Walt Disney Studios Park opent de attractie The Twilight Zone Tower of Terror.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Lubbers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Lubbers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Lubbers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Lubbers (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Wicher Dam, "Dambomen, negen verschillende stambomen DAM", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/dambomen/I19375.php : benaderd 11 februari 2026), "Wilhelmina "Mien" Lubbers (1926-2007)".