Dambomen, negen verschillende stambomen DAM » Roelof Kok (1913-1980)

Persoonlijke gegevens Roelof Kok 


Gezin van Roelof Kok

Hij is getrouwd met Sara Draijer.

Zij zijn getrouwd op 10 oktober 1940 te Drachten, hij was toen 27 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Roelof Kok?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 augustus 1913 lag tussen 11,3 °C en 23,8 °C en was gemiddeld 17,4 °C. Er was 10,3 uur zonneschijn (72%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
    • 18 februari » Pedro Lascuráin is gedurende minder dan een uur president van Mexico.
    • 30 maart » In 's-Heerenberg wordt door Johan Burgers Burgers zoo geopend. Later verhuisde deze dierentuin naar Arnhem.
    • 10 april » Oprichting van de Bulgaarse voetbalclub Slavia Sofia.
    • 14 mei » In Haarlem wordt het Frans Hals Museum geopend.
    • 24 augustus » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Club Rubio Ñú.
    • 16 september » Oprichting van de Apostolische Prefectuur van de Kleine Soenda-eilanden in Nederlands-Indië.
  • De temperatuur op 18 januari 1980 lag tussen -7,4 °C en -2,0 °C en was gemiddeld -4,5 °C. Er was 4,8 uur zonneschijn (57%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
  • In het jaar 1980: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,1 miljoen inwoners.
    • 24 maart » De El Salvadoraanse aartsbisschop en mensenrechtenactivist Óscar Romero wordt vermoord.
    • 5 april » Jan Raas wint voor de vierde opeenvolgende keer Nederlands enige wielerklassieker, de Amstel Gold Race.
    • 11 mei » FC Utrecht speelt in de laatste speelronde met 2-2 gelijk tegen PEC Zwolle en plaatst zich voor het eerst in de geschiedenis voor Europees voetbal.
    • 22 juni » West-Duitsland wint in Rome het EK voetbal door België in de finale met 2-1 te verslaan.
    • 20 juli » Na vijf keer tweede te zijn geworden wint Joop Zoetemelk, als tweede Nederlandse wielrenner in de geschiedenis, de Ronde van Frankrijk.
    • 5 september » Tussen Italië en Zwitserland wordt de Gotthard-wegtunnel voor het autoverkeer geopend.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Kok

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kok.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kok.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kok (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Wicher Dam, "Dambomen, negen verschillende stambomen DAM", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/dambomen/I17720.php : benaderd 30 september 2026), "Roelof Kok (1913-1980)".