Dambomen, negen verschillende stambomen DAM » Theodorus Cornelis Dam (1921-1950)

Persoonlijke gegevens Theodorus Cornelis Dam 


Gezin van Theodorus Cornelis Dam

Hij had een relatie met (Niet openbaar).

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Theodorus Cornelis Dam?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Theodorus Cornelis Dam

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Theodorus Cornelis Dam


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. B.S. Zevenbergen, akte 20
    2. B.S. Geleen, akte 77

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 17 januari 1921 lag tussen -3,2 °C en 5,4 °C en was gemiddeld 0,6 °C. Er was 4,7 mm neerslag. Er was 0,3 uur zonneschijn (4%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
      • 3 februari » In München vindt de eerste massabijeenkomst van de NSDAP plaats.
      • 14 maart » Lis Hartel, Deens amazone († 2009)
      • 24 mei » De Belgische regering verleent het stakingsrecht aan de vakbonden.
      • 13 juni » Paus Benedictus XV creëert drie nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse nuntius in Polen Achille Ratti.
      • 29 juli » Adolf Hitler wordt voorzitter van de NSDAP.
      • 4 augustus » De Franse uitvinder Édouard Belin verstuurt draadloos een fax over de Atlantische Oceaan.
    • De temperatuur op 8 augustus 1950 lag tussen 13,2 °C en 24,5 °C en was gemiddeld 19,3 °C. Er was 11,7 uur zonneschijn (77%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
    • In het jaar 1950: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,0 miljoen inwoners.
      • 12 januari » In Egypte wordt door Moestafa Nahas Pasja, leider van de Wafdisten, een regering gevormd die geheel uit Wafdisten bestaat.
      • 9 maart » IJsland treedt toe tot de Raad van Europa.
      • 19 april » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Unión Magdalena.
      • 22 juli » Na lang politiek gekrakeel en een volksraadpleging over zijn houding in de oorlog, betrekt de Belgische koning Leopold III weer zijn paleis in Laken.
      • 16 augustus » Jean Duvieusart treedt terug als premier van België ten gunste van Joseph Pholien.
      • 19 december » Voetballer Abe Lenstra wijst een aanbieding van de hand om voor honderdduizend gulden bij ACF Fiorentina te gaan spelen. Hij zou per maand zeshonderd gulden verdienen, plus premies. Omdat de burgemeester van Heerenveen niet kan garanderen dat hij zijn baan als ambtenaar na twee jaar terugkrijgt, besluit Lenstra in Nederland te blijven.
    • De temperatuur op 11 augustus 1950 lag tussen 12,0 °C en 22,2 °C en was gemiddeld 16,9 °C. Er was 9,5 uur zonneschijn (63%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
    • In het jaar 1950: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,0 miljoen inwoners.
      • 1 januari » De Vietminh begint in Tonkin onder leiding van Hồ Chí Minh een groot offensief tegen de Franse troepen.
      • 1 januari » Nederland krijgt ingevolge de overeenkomst tussen de geallieerde mogendheden inzake de van Duitsland te ontvangen herstelbetalingen 30.646kg goud toegewezen.
      • 11 januari » In Italië valt het vijfde kabinet van de christendemocraat Alcide De Gasperi.
      • 12 januari » In Egypte wordt door Moestafa Nahas Pasja, leider van de Wafdisten, een regering gevormd die geheel uit Wafdisten bestaat.
      • 20 mei » Jacques Brel huwt Thérèse Michielsen.
      • 9 december » Harry Gold wordt tot dertig jaar cel veroordeeld wegens het voor de Sovjet-Unie ontvreemden van geheime informatie over Amerikaanse atoomwapens.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Dam

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Dam.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Dam.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Dam (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Wicher Dam, "Dambomen, negen verschillende stambomen DAM", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/dambomen/I11110.php : benaderd 27 september 2026), "Theodorus Cornelis Dam (1921-1950)".